Akce

P01404-3

1 990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

4 metry 6 metrů 8 metrů 10 metrů 12 metrů


ks

TORNADO rotační kartáč, je souprava pro čištění komínů se kterou si rychle a snadno vyčistíte komín či kouřovod. Pravidelným používáním TORNADO setu, zvýšíte účinnost komínu i spotřebiče. Vyčištěním nánosu sazí v komíně či ve spotřebiči, chráníte svůj dům před hrozbou požáru i ucpáním komínu.
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 

BALENÍ OBSAHUJE:

1Ks - čistící hlava

4 - 12Ks - metrových nylonových nástavců

1Ks - nástavec na el. vrtačku

1Ks - speciální klíč k rozpojení nástavců

 


V kolonce "upřesněte výběr produktu" si můžete zvolit délku čističe, standartní nákup je nastaven na 8mi metrový čistič.

 

Proč používat TORNADO rotační kartáč?

  • Nemusíte chodit na střechu
  • Pohodlné čištení přímo přes spotřebič
  • Kartáč vyčistí jakýkoli tvar komínů, jakýkoli průměr a všechny typy komínů i kouřovodů
  • Kartáč vyčistí i problematické části komínů (např. různé křivosti ...) skvělá čistíci síla
  • Rotační kartáč funguje připojením tyče do jakékoliv elektrické vrtačky

 

V čem je TORNADO rotační kartáč jedinečný?

1. Pohodlné čištění přímo přes spotřebič 

Už žádné chození na střechu! Komín a kouřovody vyčistíte pohodlně přes spotřebič. Spadané saze vyberete z ohniště spotřebiče nebo popelníku.

2. Kartáč vyčistí jakýkoliv tvar komína, průměr komína i kouřovodu

S univerzální kartáčem můžete vyčistit čtvercový, obdélníkový, oválný či kulatý tvar. Je konstruován pro komíny o průměru min. 100 mm - max. 400 mm.

3. Kartáčem vyčistíte i problematické části komína a kouřovodu

Poradí si s různými zakřiveními, odskoky či průměry komínu i kouřovodu. Možné použít pro čištění tahů v tradičních kachlových pecích (sporácích).

4. Nylonové štětiny neničí komín ani kouřovod

Můžete ji použít, jak do nerezového tak i cihlového komína.

5. Rotační kartáč připojíte do jakékoli elektrické vrtačky

Rotační kartáč funguje připojením tyče do jakékoli elektrické vrtačky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TORNADO rotační kartáč
Je spolehlivá souprava pro čištění komínů se kterou si rychle a snadno vyčistíte komín. Pravidelným používáním TORNADO setu, zvýšíte účinnost komínu a spotřebiče. Vyčištěním nánosu sazí v komínu a ve spotřebiči, chráníte svůj dům před hrozbou komínového požáru a ucpáním komínu.

 

Skvělá čisticí síla
Rotační kartáč TORNADO funguje připojením tyče do jakékoli elektrické vrtačky. Po připojení k vrtáku se kartáč může otáčet od několika set do několika tisíc otáček za minutu (v závislosti na výkonu elektrické vrtačky). Štětiny kartáče mají tvar zkrouceného lana. S pomocí velké rotační síly, štětiny odstraní i ten nejodolnější nános v každém komíně a kouřové troubě.

 

Vhodné pro všechny typy komínů

Flexibilita nylonových tyčí a štětin kartáče umožňují TORNADU setu se přizpůsobit všem typům kouřovodů (kouřových rour) a komínů. Proto je rotační komínový kartáč vhodný pro čištění komína jakékoliv šířky a tvaru (čtverec, obdélník, kulatý, oválný). Můžete ji použít, jak do nerezového tak i cihlového komína. TORNADO funguje lépe, než tradiční kovové kartáče a to z důvodu, že štětiny jsou vyrobeny z nylonu a proto nemůže dojít k poškrábání komína ani kouřové roury. Nylonové štětiny dávají rotačnímu kartáči TORNADO pevnost, trvanlivost a jsou chemický odolné.

 

Čistěte komín shora nebo zespodu
TORNADO set vám umožní komín vyčistit shora nebo zespodu, stačí vložit kartáč do komína a zapnout elektrickou vrtačku.

 

Čistěte komín sami
Čištění komína kartáčem je obvykle velmi těžký a zdlouhavý proces, který vyžaduje trpělivost a správné vybavení. Ale teď si komín můžete vyčistit sami bez speciálních znalostí či prostředků. Při použití tohoto rotačního setu TORNADO uděláte svou práci rychle, jednoduše a efektivně.

 

Kontaktujte nás!