Doprava zdarma

P02302

29 990 Kč s DPH


ks

Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíše kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je vrchní. Barevné provedení je buď v klasické antracitové nebo s bílými boky.

Co určitě oceníte, je možnost akumulace tepla díky akumulačním kamenům z magnezitu, které mají dvojnásobnou akumulační schopnost než mastek. Díky tomu kamna vydávají teplo ještě dalších 10 hodin, i když už v kamnech netopíte. Stačí jen doplnit do kamen Antic sadu akumulačních kamenů.
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Krbová kamna od předního českého výrobce. Výkon 6 kW, účinnost spalování 80 %, možnost napojení na externí přívod vzduchu, tříbodové zavírání dvířek, EASY CONTROL ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem, možnost dokoupení akumulační sady.

 

Naše zkušenosti se značkou Haas+Sohn: 

Na značce Haas+Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika,
 
který závadu na místě opraví. V případe lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou. Produkty od tohoto výrobce
 
se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.
 
 
Výkon
6,3 kW
Účinnost
80 %
Externí přívod vzduchu
ne
Průměr kouřovodu
130 mm
Hmotnost
115 kg
Regulační rozsah
2 - 6,3 kW
Výška
1171 mm
Šířka
646 mm
Hloubka
395 mm
Minimální tah komínu
12 Pa
Palivo
dřevo, dřevěné brikety, hnědé uhlí
Připojení kouřovodu
horní
Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování
ano
S troubou
ne
S varnou deskou
ne
Typ kachlí
krbové, kachlové

Kontaktujte nás!