Doprava zdarma

0470315000000

18 490 Kč s DPH


ks

Ocelové krbová kamna s možností bočního přikládání od předního českého výrobce značky Haas + Sohn. Výkon 12kW, účinnost spalování 79,7%, maximální délka polen 50cm. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 

Ocelové krbová kamna s možností bočního přikládání od předního českého výrobce značky Haas + Sohn. Výkon 12kW, účinnost spalování 79,7%, maximální délka polen 50cm.

Ohniště je vyloženo šamotem, který ho chrání před nadměrným namáháním. Tento materiál má také akumulační funkci a po nahřátí vyzařuje teplo ještě dlouho po vyhasnutí.

V případě poškození nebo prasknutí šamotové desky se deska jednoduše vytáhne a vymění (desky nejsou k ohnisku nijak lepené či šroubované, ale jsou do něj jen jednoduše uložené).

Napojení kouřovodu je u těchto kamen možné buď přes horní nebo zadní vývod. Podle potřeby se pouze přešroubuje záslepka z hrdlem kouřovodu.

Kamna mají možnost bočního přikládání. Tím se snižuje možnost vypadnutí popela při otevírání velkých předních dvířek.

Klika ovládání dveří je odnímatelná. Toto je praktické řešení např v případech, kdy jsou přítomny malé děti, které by mohly kamna samy otevřít.

 


Naše zkušenosti se značkou Haas + Sohn:

Na značce Haas + Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případě lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou.

Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.

 

Výkon
12 kW
Účinnost
79,7 %
Externí přívod vzduchu
ne
Průměr kouřovodu
150 mm
Hmotnost
92 kg
Regulační rozsah
2,0 - 12,0 kW
Výška
800 mm
Šířka
670 mm
Hloubka
370 mm
Minimální tah komínu
12 Pa
Palivo
dřevo, dřevěné brikety, hnědé uhlí
Připojení kouřovodu
volitelné
Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování
ano
S troubou
ne
S varnou deskou
ne
Spotřeba paliva
0,8 - 3,1 kg/hod
Typ kachlí
krbové, kachlové

Kontaktujte nás!