Doprava zdarma

0332215540000

29 640 Kč s DPH


ks

Krbová kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 2,6 - 8,4 kW, účinnost spalování 77%, na výběr z několika barevných provedení kachlí. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 

Krbová kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 2,6 - 8,4 kW, účinnost spalování 77%, na výběr z několika barevných provedení kachlí.

Kamna mají dvojité spalování. Do topeniště jsou přiváděny celkem tři vzduchy. Primární a sekundární vzduch jsou regulovatelné, třetí je pevně nastaven.

Topeniště je vyložené vermikulitem, který má výborné izolační vlastnosti. Chrání tak topeniště před nadměrným namáháním a zároveň zvyšuje teplotu v topeništi. Tím dochází k lepšímu a čistějšímu spalování.

Napojení kouřovodu je možné buď přes horní nebo zadní vývod. Dle potřeby se jen vymění záslepka s hrdlem kouřovodu. Při využití zadního vývodu je nutné přiobjednat atypické koleno (najdete jej v souvisejících produktech).

Podstavu kamen tvoří sokl s úložným prostorem na dřevo, který si můžete natřít barvou dle vaší fantazie.

  

Naše zkušenosti se značkou Haas+Sohn: 

Na značce Haas+Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případe lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou.
 
Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.
 
Výkon
8 kW
Účinnost
77 %
Externí přívod vzduchu
ne
Průměr kouřovodu
150 mm
Hmotnost
154 kg
Výška
992 mm
Šířka
695 mm
Hloubka
504 mm
Minimální tah komínu
12 Pa
Palivo
dřevo, dřevěné brikety, hnědé uhlí
Připojení kouřovodu
volitelné
S troubou
ne
S varnou deskou
ne
Spotřeba paliva
0,7-2,4 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachlové

Kontaktujte nás!