- 3% Doprava zdarma Výprodej

P00828

34 134 Kč s DPH

35 190 Kč

1 056 Kč s DPH (3%)


ks

Krbová kamna s výměníkem a dochlazovací smyčkou. Obklad z pravých pálených kachlí. Automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny, jednoduchý systém čištění výměníku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 

Krbová kamna s výměníkem a dochlazovací smyčkou. Obklad z pravých pálených kachlí. Automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny, jednoduchý systém čištění výměníku.

Topeniště je vyložené vermikulitem, který má výborné izolační vlastnosti. Chrání tak topeniště před nadměrným namáháním a zároveň zvyšuje teplotu v topeništi. Tím dochází k lepšímu a čistějšímu spalování.

Napojení kouřovodu je možné buď přes horní nebo zadní vývod. Dle potřeby se jen vymění záslepka s hrdlem kouřovodu. Při využití zadního vývodu je nutné přiobjednat krycí víčko (najdete jej v souvisejících produktech).

Dvojité spalování, tři spalovací vzduchy, regulovatelný je primární a sekundární vzduch, třetí je pevně nastaven.

Kamna jsou vybaveny velmi praktickým systémem jednoduchého čištění výměníku. V části nad pecí je otvor, do kterého se našroubuje táhlo (součástí dodávky) a několika pohyby stírací lišty se odstraní saze a dehet ve výměníku.

Automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny pomocí termostatické kapilární klapky. Ta v případě, že dochází k přehřátí kachlí uzavře přívod vzduchu, čímž dochází ke snížení teploty v topeništi.

 

Naše zkušenosti se značkou Haas+Sohn: 

Na značce Haas+Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případe lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou.
 
Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.
 
Výkon
12,5 kW
Výkon do vody
8,8 kW
Účinnost
84 %
Externí přívod vzduchu
ne
Průměr kouřovodu
150 mm
Hmotnost
175 kg
Hloubka
564 mm
Minimální tah komínu
12 Pa
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Připojení kouřovodu
volitelné
S troubou
ne
S varnou deskou
ne
Šířka
695 mm
Spotřeba paliva
3,5 kg / h
Typ kachlí
krbové, kachlové
Výkon do vzduchu
3,7 kW
Výška
992 mm

Kontaktujte nás!