- 3% Doprava zdarma

P00869

20 845 Kč s DPH

21 490 Kč

645 Kč s DPH (3%)


ks

Velmi oblíbená krbová vložka našich zákazníků. Jedná se momentálně o nejlevnější krbovou vložku s "opravdovým" externím přívodem vzduchu (CPV) v naší nabídce. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Velmi oblíbená krbová vložka našich zákazníků. Jedná se o momentálně o nejlevnější krbovou vložku s "opravdovým" externím přívodem vzduchu (CPV) a klasickým širokým prosklením v naší nabídce.

V té jsou sice i levnější krbové vložky (např. Uniflam), které mají v názvu "s externím přívodem vzduchu", avšak jedná se pouze o primární vzduch, který je využíván pouze v začátku topení. Ostatní vzduchy jsou do ohniska dále přiváděny z interiéru. Pokud tak potřebujete krbovou vložku s externím přívodem vzduchu, kdy bude veškerý vzduch pro hoření přiváděný z exteriéru, je tato krbová vložka nejlevnější variantou.

Velmi praktickým řešením jsou také smaltovaná dvířka, které zajistí snadnou údržbu a dlouhou životnost. Ohniště je opatřeno šamotem, který plní jak ochrannou, tak akumulační funkci. Do něj se bezproblému vejdou polena o délce až 50 cm.

Velmi solidní je také účinnost spalování 82%, která zajistí nízké emise a čisté spalování.

Jedinou nevýhodou této krbové vložky je absence krycího rámečku, který by zakryl nutnou dilatační mezeru mezi obestavbou a korpusem krbové vložky.

 

Naše zkušenosti se značkou Haas+Sohn: 

Na značce Haas+Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případe lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla, se zasílá nový díl poštou. 

Produkty od tohto výrobce sa vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.

 

Výkon
9 kW
Účinnost
82 %
Externí přívod vzduchu
ano
Průměr napojení externího vzduchu
100 mm
Průměr kouřovodu
180 mm
Hmotnost
148 kg
Prosklení
čelní rovné
Regulační rozsah
2,9 - 9,2 kW
Bezroštové spalování
ne
Hloubka
421 mm
Integrovaná klapka
ne
Minimální tah komínu
12 Pa
Otevírání nahoru
ne
Panty dvířek
vlevo
Šířka
780 mm
Spotřeba paliva
0,7 - 2,5 kg
Výrobce
Haas+Sohn
Výška
1282 mm
Krbová vložka - jak vybrat tu nejlepší?

Krbová vložka - jak vybrat tu nejlepší?

07. 04. 2017

Výběr vhodné krbové vložky je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při stavbě krbu. Na trhu se nachází mnoho výrobců, a všichni se Vás snaží přesvědčit, že právě ten jejich výrobek je pro Vás tou nejlepší volbou.

Abychom Vám trochu pomohli zorientovat se v nabídce a Vy jste si tak mohli vybrat tu nejlepší krbovou vložku, připravili jsme pro Vás článek, který Vám s výběrem pomůže.

Volba výkonu teplovzdušné vložky

Volba výkonu teplovzdušné vložky

19. 03. 2017

Obecně platí, že by krbová vložka měla pokrýt tepelné ztráty v prostoru, který má vytápět. Základním parametrem, který je pro správnou volbu výkonu vložky nejdůležitější, jsou tedy tepelné ztráty. V případě nových domů je výpočet tepelných ztrát součástí projektu stavby. Pokud se jedná o starší nebo rekonstruované domy ..... více >>

Proč externí přívod vzduchu?

Proč externí přívod vzduchu?

19. 03. 2017


U moderních a rekonstruovaných domů s kvalitními plastovými či dřevěnými okny a dveřmi nastává jeden zásadní problém. Prostor bytu je prostřednictvím oken a dveří natolik dobře utěsněn, že procesu hoření paliva v krbové vložce či kamnech se nedostává dostatečné množství vzduchu, který je pro spalování zapotřebí ..... více >>

Které vložky doporučujeme a proč ?

Které vložky doporučujeme a proč ?

22. 03. 2017

Výběr krbové vložky je asi nejdůležitějším rozhodnutím při stavbě krbu. Špatně zvolená krbová vložka může zcela zkazit celkový dojem z krbu, nehledě na praktické důsledky takového výběru. Nikoho jistě nepotěší např. neustále špinění skla z důvodu špatně zvoleného výkonu, či dokonce zničení krbové vložky z důvodu častého přetápění apod.

Kontaktujte nás!