Doprava zdarma

5482

47 500 Kč s DPH


ks

Moderní, přímočarý design a kompaktní rozměry charakterizují obestavbu "Pinus". Jeho hloubka je jen 41cm a s 138cm extrémně nízkou výškou dělá učiněný "prostorový zázrak" - se svou šířkou jen 106cm se tím řadí "k pravděpodobně nejštíhlejší krbová sestavě na trhu". Disponuje krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Moderní, přímočarý design a kompaktní rozměry charakterizují obestavbu "Pinus". Jeho hloubka je jen 41cm a s 138cm extrémně nízkou výškou dělá učiněný "prostorový zázrak" - se svou šířkou jen 106cm se tím řadí "k pravděpodobně nejštíhlejší krbová sestavě na trhu".

 

Disponuje krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky, která má přírubu na přívod externího přívodu vzduchu. Výhodou smaltování je snadné čištění, odolnost proti poškrábání, a dlouhá životnost.

 

Krbová sestava vyznačující se plochým formátem, tzv. "Flatscreen-Format", je vhodná do každého obytného prostoru. Sestava z odlehčeného, ​​teplokumulujícího betonu je dodávána bezbarvá a nabízí tak neomezený prostor pro individuální barevné provedení - krb tak může být natřen jakýmikoli barvami, které se nejlépe hodí k zařízení a životnímu stylu majitele.

 

Jednotlivé díly se na sebe jednoduše skládají a připevňují pomocí akrylového lepidla, které je součástí dodávky. Výstavbu krbové stavebnice zvládne každý domácí kutil a na rozdíl od klasického krbu ušetříte spoustu peněz nejen při pořízení, ale v porovnání s klasickým krbem zejména při její výstavbě.

 

Velkou výhodou krbových stavebnic je schopnost akumulovat teplo a předávat ho ještě dlouho poté, co oheň vyhasne.

 

Ke zprovoznění stačí dokoupit Příslušné kouřovody. Stavbu lze zvládnout během jednoho dne.

 

Výkon
8 kW
Účinnost
81 %
Externí přívod vzduchu
ano
Hmotnost
316 kg
Výška
1380 mm
Šířka
1058 mm
Hloubka
406 mm
Minimální tah komínu
12 Pa
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Průměr kouřovodu
150 mm
Spotřeba paliva
2,3 kg/h

Kontaktujte nás!