- 3% Doprava zdarma + Dárek

P01057-2

37 820 Kč s DPH

38 990 Kč

1 170 Kč s DPH (3%)

Upřesněte výběr produktu

levé provedení, pravé provedení

KVS - Pekáč hluboký pro sporáky KVS Klaudie 9112 - Rychlé info

ks

Sporák na pevná paliva s troubou KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Rozměrné topeniště umožňuje použití dřevěných polen o délce do 450 mm a průměru do 190 mm. Jedna z mnoha dalších výhod je variabilita napojení na komín. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 

Sporák na pevná paliva s troubou KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Tento sporák se vyrábí iv provedení s teplovodním výměníkem (typ 9112-V). Rozměrné ohnisko umožňuje použití dřevěných polen o délce do 450 mm a průměru do 190 mm. Jedna z mnoha dalších výhod je variabilita napojení na komín.

Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, zboku nebo shora. Všechny tyto vývody jsou umístěny u sebe - viz foto.

Sporák se vyrábí v pravém nebo levém provedení, které se rozlišuje především podle umístění vývodů do komína (při čelním pohledu). Pravé provedení - všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v pravém rohu, a také trouba se nachází v pravé části sporáku. Levé provedení - všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v levém rohu, a také trouba se nachází v levé části sporáku.Charakteristické vlastnosti:

  •     velký výkon
  •     moderní design v rustikálním stylu
  •     rozměrné ohnisko pro palivové dřevo délky do 450 mm
  •     prosklená dvířka topeniště pro vizuální kontrolu spotřeby paliva
  •     trouba
  •     prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
  •     možnost napojení na komín ze zadní nebo boční stěny, případně z plotny
  •     pohodlná regulace toku spalin a výkonu
  •     velká zásuvka na palivo
  •     levé nebo pravé provedeníSporák KVS MORAVIA typ 9112 Klaudie je určen především pro použití doporučeného paliva, jako jsou dřevo a dřevěné brikety.

Tento typ propojuje výhody krbových kamen a sporáku, protože kromě vaření, pečení a vytápění okouzluje tím, že je možné vidět i hořící oheň přes prosklená dvířka topeniště. Materiály použité při výrobě tohoto typu jsou podobné v porovnání s ostatními typy spotřebičů KVS MORAVIA.

Sporák má rozměrnější ohniště na úkor trouby, která je menších rozměrů ve srovnání s typem 9100 a 9103. Přesto je trouba dobře funkční a vybavená mřížkou a plechem na pečení. Vzhledem k tomu, že má tento typ rozměrné vstupní dvířka do topeniště, mohou se do něj vkládat polena až o průměru 190 mm a délce 450 mm. Z tohoto pohledu bude tento typ vhodnější, pokud preferujete vytápění před pečením a vařením.

Sporák je vybaven sekundárním přívodem vzduchu, který napomáhá lepšímu spalování.

Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely. Pokud jsou součástí linky i horní skříňky nad sporákem, je nutné je izolovat od tepla a páry, např. Odsavačem par nebo jiným způsobem. Jinak by mohlo dojít k poškození linky.

Účinnost
80,6 %
Hmotnost
175 kg
Výška
850 mm
Šířka
924 mm
Hloubka
600 mm
Hloubka topeniště
450 mm
Jmenovitý min. výkon
7-10 kW
Minimální tah komínu
12 Pa
Plocha varné plotny
0,37 m2
Rozměr topeniště
190 x 220 mm
Rozměr trouby
302 x 433 x 250mm (š x h x v)
Spotřeba paliva
2-3 kg/h
Vnější průměr kouřovodu
120 mm

Kontaktujte nás!