5026

Do týdne Produkt je na skladě u dodavatele, převoz do našeho skladu trvá obyčejně pět pracovních dnů.

723 Kč s DPH


ks

Ocelové rozdvojky Bertrams 45°a 90° (nebo taky rozdvojky Y a T) jsou vyrobeny z hrubostěnné kvalitní oceli DC01 (tloušťka stěny 2 mm), jsou svařovány plazmou a pokryté kvalitní černou žáruvzdornou barvou Senotherm. Rozdvojky nacházejí využití při napojení krbové vložky do komínu, kdy sa může zapojit dodatečný výměnník, využívající teplo ze spalin. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Kouřovody jsou vyrobené z plechu z kotlářské oceli s tloušťkou 2 mm, která velmi dobře odolává zvýšeným teplotám. Jde o stejný materiál, který je používaný při výrobě moderních krbových vložek.

Kombinace tohoto materiálu a jeho tloušťky zajišťuje kouřovodům mimořádnou odolnost proti oxidací spalinami a velmi dlouhou životnost. Tyto kouřovody jsou vhodné zejména pro odvod spalin z teplovzdušných krbových vložek, kamen, kotlů na tuhá paliva, atd. Mohou být použity také pro odkouření vložek, kamen a kotlů s teplovodním výměníkem.


Spojení jednotlivých částí kouřovodů je realizováno prostřednictvím zúžení jedné strany v délce 50 mm. Tuto zúženou stranu je možné zasunout do další části. Vzhledem k relativně malým toleranciám je spoj dostatečně těsný.Pro dosáhnutí ještě lepší celkové těsnosti spalinových cest však doporučujeme spoje při sestavování kouřovodů přetěsnit pomocí kamnářského tmelu.

Délka
50 cm
Tepelná odolnost
1000°C

Kontaktujte nás!