Zašlete Vaší poptávku na e-mail info@topsi.cz.

Abychom mohli grafický návrh krbu zpracovat, pomohou nám především tyto informace:

1. Půdorys projektu (pokud není půdorys k dispozici, stačí stručný nákres objektu)
2. Fotografie místa umístění krbu
3. Informace o komíně (průměr komínu, výška vstupu do komínu, typ komínu...)
4. Požadovaný tvar krbu (např. jednoduchý nákres, obrázek krbu z internetu apod..)

 

Jak probíhá tvorba grafického návrhu

Po obdržení poptávky překreslíme dle zaslaného půdorysu objekt do 3D a vytvoříme několik variant možné podoby krbu. Ty Vám následně zašleme na e-mail. Pokud budete mít k některému z návrhu další požadavky (např. upravení rozměrů, doplnění polic, boxů na dřevo apod.), nebo budete mít úplně jinou představu, budeme pokračovat do té doby, než najdeme vhodné řešení.

 

Cenová nabídka na kompletní materiál

Jakmile se společně dopracujeme ke konečné podobě krbu, zpracujeme Vám cenovou kalkulaci na materiál pro jeho stavbu. Nabídka bude obsahovat veškerý potřebný materiál pro stavbu krbu dle návrhu, včetně krbové vložky. Nabídka je zcela nezávazná a k ničemu Vás nezavazuje.

 

Tvorba individuálního pracovního postupu

Pokud se rozhodnete naší nabídky využít, jsme schopni Vám společně s dodávkou materiálu vytvořit stručný pracovní postup dle vytvořeného návrhu. Nabízíme samozřejmě taky poradenství kdykoli během stavby. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem, či přes náš on-line chat.

 

Co když Vám při stavbě něco pochybí, nebo naopak zbude?

V takovém případě zajistíme rychlé dodání potřebného materiálu s dopravou ZDARMA. Pokud Vám naopak některá položka zbude, zašlete nám ji zpět a my Vám následně vrátíme peníze.

 

Které krbové vložky doporučujeme ?

Pro námi navrhované krby doporučujeme především krbové vložky českých výrobců značek Romotop a BeF Home. S těmito výrobci máme dlouhodobě dobrou zkušenost. Jejich modely mají vše, co mají moderní krbové vložky mít. Jedná se především o vysokou účinnost spalování, možnost napojení na externí přívod vzduchu, účinný oplach skla, krycí rámečky... U těchto značek je rovněž zajištěn i kvalitní záruční a pozáruční servis.

V případě zájmu jsme schopni navrhnot krb i s krbovou vložkou jiného výrobce.