Výběr krbové vložky je asi nejdůležitějším rozhodnutím při stavbě krbu. Špatně zvolená krbová vložka může zcela zkazit celkový dojem z krbu, nehledě na praktické důsledky takového výběru. Nikoho jistě nepotěší např. neustále špinění skla z důvodu špatně zvoleného výkonu, či dokonce zničení krbové vložky z důvodu častého přetápění apod. 

Moderní krbové vložky nejsou jen topeniště, ve kterém se spaluje dřevo. Dnešní špičkové vložky krásně hoří, ale taky dobře vypadají. Účinnost spalování dosahuje k 90% a ve výbavě mají např. možnost napojení na externí přívod vzduchu, designové zatmavení skla, akumulační materiály v topeništi, či ovládání všech přívodu vzduchu jedním ovládacím prvkem. Dokonale čisté sklo pak zajišťuje účinný oplach skla. Za dlouhou dobu, po kterou se zabýváme prodejem a stavbou krbů, můžeme našim zákazníkům z našeho širokého sortimentu doporučit krbové vložky od výrobců, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti, pozitivní odezvu od našich zákazníků a které používáme i při našich praktických realizacích krbových obestaveb.  

Mezi špičku mezi výrobci krbových vložek nejen na našem, ale i na evropském trhu, patří firmy Romotop, BeF Home a Defro Home. V prvních dvou případech se jedná o české výrobce ve třetím pak o výrobce z Polska. Ve všech případech se jedná o výrobce s dlouhou tradicí, kteří si za dobu své existence vybudovali velmi dobrou pověst, díky svým kvalitním produktům. Tyto společnosti jsou lídry díky neustálým inovacím svých výrobků, každým rokem přicházejí na trh s novými nebo inovovanými produkty nebo celými modelovými řadami. Jejich výrobky se vyznačují špičkovou kvalitou za rozumnou cenu a všichni výrobci pokrývají kompletní sortiment krbových vložek, to znamená, že nabízejí vložky teplovzdušné i s výměníkem všech typů prosklení, ve všech kategoriích výkonu. Jsou tak schopni uspokojit přání kteréhokoli zákazníka. 

 

 

ROMOTOP


Jedná se o českého výrobce s dlouhou tradicí, který si za dobu své existence vybudoval velmi dobrou pověst, díky svým kvalitním produktům. Tato společnost je lídrem díky neustálým inovacím svých výrobků, každým rokem přichází na trh s novými nebo inovovanými produkty nebo celými modelovými řadami. Jejich výrobky se vyznačují špičkovou kvalitou a mají vše, co mají krbové vložky v současnosti mít, tzn. vysokou účinnost spalování, možnost napojení na externí přívod vzduchu, vysoce účinný oplach skla, krycí rámeček, ovládání přísunu vzduchu jedním prvkem...

Sortiment krbových vložek od společnosti Romotop je rozdělen do tří modelových řad a to Heat, Dynamic a Impression.

Pokud by Vás tak zaujala některá krbová vložka, kterou jste v našem e-shopu nenašli, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. Výrobce si nepřeje všechny modely nabízet formou internetového prodeje. Některé modely jsou tak nabízeny pouze přes síť autorizovaných prodejců, mezi které samozřejmě patříme i my.

V případě, že budete potřebovat ve svém výběru poradit, velmi rádi Vám doporučíme konkrétní vložku na základě Vašich požadavků. Poradíme Vám s výběrem vhodného výkonu vložky a nabídneme Vám i alternativy včetně cen, abychom Vám výběr co nejvíce usnadnili.

 

HEAT

Tato řada je určena zákazníkům, kteří hledají kvalitní moderní krbovou vložku za dobrou cenu. Jedná se o vložky moderní konstrukce, špičkového zpracování v atraktivním designu, za absolutně bezkonkurenční ceny. Tyto vložky, včetně veškerého příslušenství, najdete v našem internetovém obchodě.  

 

Obr. 1: Díky systému DOUBLE SPIN můžeme regulovat výkon v širokém rozsahu

 

Obr. 2: Ukázka některých vložek řady HEAT

 

 

 

DYNAMIC 

Jedná se o vynikající krbové vložky, které se svými technickými parametry patří k absolutní špičce na našem i evropském trhu. Tato modelová řada nabízí jak klasické teplovzdušné vložky, tak i vložky s teplovodním výměníkem a najdete zde i oblíbené varianty těchto vložek se zadním přikládáním.

  

 Obr. 3: TRIPLE PASS - spaliny procházejí přes výměník hned třikrát

 

 
Obr. 4: Ukázka některých vložek řady DYNAMIC

 

 

IMPRESSION

Tato řada je určena ještě náročnějším zákazníkům, kteří si kromě špičkových technických parametrů, potrpí i na moderní design. Jde o krbové vložky s klasickým předním rovným prosklením a výsuvnými dvířky a dále pak vložky s rohovým pro-sklením, ve variantě s klasicky otevíranými dvířky nebo s výsuvem.


 

  

 

 

 

 

BEF HOME

Společnost Befhome si nepřeje prodej většiny svých výrobků prostřednictvím internetových obchodů. Dává přednost prodeji v síti svých odborných prodejců, mezi které také patří i naše společnost. Z toho důvodu některé jejich výrobky nenaleznete na našich stránkách. Kompletní sortiment krbových vložek Befhome můžete najít na stránkách výrobce. Zde si můžete vybrat vložku dle Vašich požadavků a následně nás kontaktovat a my Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku. Vložku Vám následně zdarma dopravíme naším přepravcem až domů.


 

 

V případě, že budete potřebovat ve svém výběru poradit, kontaktujte nás, velice rádi Vám doporučíme konkrétní vložku na základě Vašich požadavků. Poradíme Vám s výběrem vhodného výkonu vložky a nabídneme Vám i alternativy včetně cen, abychom Vám výběr co nejvíce usnadnili. 


DEFRO HOME

Tradice značky DEFRO HOME, sáhají až do roku 1973. Nyní se jedná o jednoho z největších výrobců kotlů, krbových vložek, kamen a tepelných čerpadel v Evropské unii. Tato dosažená pozice špičky topného oboru společnost motivuje k dalším aktivitám, které podporují dynamický rozvoj podniku.

Moderní výrobní závod má plochu více než 30 000 m2. DEFRO zaměstnává cca 850 lidí, přímo spolupracuje s více než tisícovkou distributorů a dvěma tisíci instalatérů. Zaměstnanci jsou zkušení inženýři, kvalifikovaní a certifikovaní svářeči, odborná administrativní obsluha, realizační kádr a také široký okruh technických poradců.

DEFRO