Krbová kamna s výměníkem - Výrobce - ABX

ABX - Trollvik Aqua (černý korpus)
Skladem
46 811 Kč
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Stockholm 12 (černý korpus, opláštění keramika)
Skladem
39 546 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 9 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Stockholm 8 (černý korpus, opláštění keramika)
Skladem
33 090 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5,5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Island 7 Aqua (šedý korpus, opláštění šedý plech)
Na dotaz - prosím volejte 555 333 683
38 739 Kč
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Island 7 Aqua (černý korpus, opláštění mastek)
Skladem
45 196 Kč
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Island 7 Aqua (černý korpus, opláštění pískovec)
Skladem
45 196 Kč
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Grunt (černý korpus, opláštění černý plech)
Skladem
38 335 Kč
| Výkon | 20 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 10 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

