6 210 Kč

Do týdne - Produkt je na skladě u dodavatele, převoz do našeho skladu trvá obyčejně pět pracovních dnů.
ks

Pouze pro teplovodní krby! Automatická regulace hoření RT - 08G Titanium design je určena k optimalizaci procesu spalování v teplovodní krbové vložce, jejíž součást... Více

Výrobce: TatarekKód produktu: 5610Doprava a platba

Pouze pro teplovodní krby!

Automatická regulace hoření RT - 08G Titanium design je určena k optimalizaci procesu spalování v teplovodní krbové vložce, jejíž součástí je přívod vzduchu z exteriéru do spalovací komory.

Regulátor řídí tepelný okruh ve kterém je zdrojem tepla krb s teplovodní krbovou vložkou, nebo teplovodním výměníkem. Spalovací proces je řízen automaticky vzduchovou klapkou. Vyrobené teplo je odváděno do zásobníku teplé užitkové vody (TUV), nebo akumulační nádrže a rozvodů ústředního topení. Regulátor je vybaven vlastním zdrojem havarijního napájení, výpadky napájení v délce do 8 sekund ho nevyřadí z provozu (během této doby může dojít k zapnutí záložního napájení).

Základní funkcí regulátoru je udržování teploty v teplovodní krbové vložce na stanovené úrovni. Druhou funkcí je ovládání čerpadla plnícího zásobník TUV. Třetí funkcí je řízení oběhového čerpadla ÚT.

Krb je možné dodatečně vybavit systémem distribuce teplého vzduchu, který je založen na automatickém regulátoru otáček krbového ventilátoru (najdete v naší nabídce).

Regulátor se zapíná při zavrení dvířek krbu. V závislosti od teploty spalin je regulovaná poloha vzduchové klapky. Po vyhasnutí v krbu se klapka automaticky uzavře. V alarmových situacích (například při výpadku elektřiny) se klapka otevře na 100%, aby umožnila úplné spálení naloženého paliva.

Automatická reguláce je vybavená vlastním zdrojem havarijního napájaní. Při výpadku elektřiny do 8 vteřin funguje dál. Pokud je výpadek napájení delší jak 8 vteřin, dojde k havarijnímu otevření vzduchové klapky.


Parametry
Max. připojovaný výkon 750 W
Napájení 230 V/50 Hz
Počet časových zón 4
Počet ovlád. výstupů čerpadla 3x250W/230V/50Hz
Počet řídících beznapěťových výstupů 1xmax.500W
Počet teplotních čidel vody 3xKTY81 (0...+100°C)
Počet výstupů ovlád. pohon klapky 1x5V/500mA/DC
Pojistka 6,3A/250V
Přesnost měřené teploty 2°C
Průměr klapky 100 mm
Příkon bez zatížení 5 W
Rozlišovací schopnost měřené teploty 0,5°C
Stupeň krytí IP41
Teplota okolí 0-50°C
Vlhkost okolí 10-90 % bez kondenzace