2 955 Kč

Na dotaz - prosím volejte 555333683 - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Mnozí z Vás jistě znají ten pocit, když si chcete užít atmosféru hořícího krbu a s tím spojenou pohodu, jenže zrovna není počasí na to, s krbem naplno topit, případně se Vám jen nechce rozdělávat oheň a chcete si instantně užít pohled do hořícího krbu. Více

Výrobce: Bef - HomeKód produktu: P00684Doprava a platba

Mnozí z Vás jistě znají ten pocit, když si chcete užít atmosféru hořícího krbu a s tím spojenou pohodu, jenže zrovna není počasí na to, s krbem naplno topit, případně se Vám jen nechce rozdělávat oheň a chcete si instantně užít pohled do hořícího krbu.

Přesně pro tyto účely jsme pro Vás připravili - přídavný litinový hořák.

Litinový hořák funguje na principu stále více populárních Bio-krbů. Vytvoří na oko hezký pohled, který má ovšem velmi malou výhřevnost, tudíž je možné jej s klidem používat uprostřed léta. A to vše bez dýmu a zápachu. Funguje na klasické, běžně dostupné palivo do biokrbů.

Lihový hořák je plně kompatibilní se všemi krbovými vložkami značky BeF Home v naší nabídce. Stačí z krbu pouze vyndat litinový rošt a popelník a na jejich místo dát lihový hořák naplněný palivem. Velikost plamene je regulovatelná podobně, jako se reguluje přívod vzduchu při klasickém používání krbu.

Lihový hořák je kompatibilní s vložkami:

  • Trend 7
  • Trend V 7
  • Aquatic WH 70
  • Aquatic WH V 70
  • Aquatic WH 75
  • Aquatic WH V 75