Doprava zdarma

57 187 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Krbová kamna s výměníkem a s obkladem z pravých pálených kachlí. Možnost napojení na externí přívod vzduchu, automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny, jednoduchý systém čištění výměníku. Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: P00838Doprava a platba

 

Krbová kamna s výměníkem a s obkladem z pravých pálených kachlí. Možnost napojení na externí přívod vzduchu, automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny, jednoduchý systém čištění výměníku.

Topeniště je vyložené vermikulitem, který má výborné izolační vlastnosti. Chrání tak topeniště před nadměrným namáháním a zároveň zvyšuje teplotu v topeništi. Tím dochází k lepšímu a čistějšímu spalování.

Napojení kouřovodu je možné buď přes horní nebo zadní vývod. Dle potřeby se jen vymění záslepka s hrdlem kouřovodu. Při využití zadního vývodu je nutné přiobjednat krycí víčko (najdete jej v souvisejících produktech).

Kamna mají možnost napojení na externí přívod vzduchu. V takovém případe si kamna berou všechen potřebný vzduch z exteriéru a nedochází tak k čerpání vzduchu z místnosti. Eliminuje se tím i riziko zakouření do místnosti při přikládání.

Dvojité spalování, tři spalovací vzduchy, regulovatelný je primární a sekundární vzduch, třetí je pevně nastaven.

Kamna jsou vybaveny velmi praktickým systémem jednoduchého čištění výměníku. V části nad pecí je otvor, do kterého se našroubuje táhlo (součástí dodávky) a několika pohyby stírací lišty se odstraní saze a dehet ve výměníku.

Automatická ochrana proti přehřátí při výpadku elektřiny pomocí termostatické kapilární klapky. Ta v případě, že dochází k přehřátí kachlí uzavře přívod vzduchu, čímž dochází ke snížení teploty v topeništi.

 

Naše zkušenosti se značkou Haas+Sohn: 

Na značce Haas+Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případe lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou.
 
Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.
 
Parametry
Výkon 12,2 kW
Výkon do vody 8,8 kW
Účinnost 82 %
Externí přívod vzduchu ano
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 169 kg
Výška 992 mm
Šířka 695 mm
Hloubka 591 mm
Palivo dřevo, dřevěné brikety, hnědé uhlí
Připojení kouřovodu volitelné
S troubou ne
S varnou deskou ne
Spotřeba paliva 0,9 - 3,5 kg / h
Typ kachlí krbové, kachlové
Výkon do vzduchu 3,4 kW