-6% Doprava zdarma

Původní cena 33 990 Kč. Ušetříte 6% (1 870 Kč) 32 120 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 3,5-7,2 kW, účinnost spalování 80%, na výběr z několika barevných provedení kamen. Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: 0434215010000Doprava a platba

Haas+Sohn - Manta (černá, kachle medovník, kachlový top + sokl) 

 

Kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 3,5-7,2 kW, účinnost spalování 80%, na výběr z několika barevných provedeníkamen. Ohniště je vyloženo vermikulitem, který má výborné izolační vlastnosti. Chrání tak ohnisko proti nadměrnému namáhání a zároveň zvyšujeteplotu v ohnisku, čímž dochází k lepšímu a čistšímu spalování. Kamna mají možnost napojení na externí přívod vzduchu. V takovém případě si kamnaberou všechen potřebný vzduch z exteriéru a nedochází tak k čerpání vzduchu z místnosti. Eliminuje se tím riziko zatápění do místnosti při přikládání.Více o výhodách externího přívodu vzduchu si můžete přečíst v našem článku Proč externí přívod vzduchu?

Napojení kouřovodu je možné buď přes horní nebo zadní vývod. Podle potřeby se pouze vymění záslepka z hrdlem kouřovodu. Dvojité spalování, tři spalovací vzduchy, regulovatelný je primární a sekundární vzduch, třetí je pevně nastaven.

 
Naše zkušenosti se značkou Haas + Sohn:
 
Na značce Haas + Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případě lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou. Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.

 

Parametry
Výkon 7 kW
Účinnost 81 %
Externí přívod vzduchu ano
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 126 kg
Minimální tah komínu 12 Pa
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Připojení kouřovodu volitelné
Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování ne
Rozměr - výška / šířka / hloubka 856 / 740 / 547 mm
S troubou ne
S varnou deskou ne
Spotřeba paliva 2,4 kg / h
Typ kachlí krbové, kachlové
Vytápěný prostor 65 - 130 m3