Doprava zdarma

46 266 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 3,5-7,2 kW, účinnost spalování 80%, na výběr z několika barevných provedení kamen. Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: 0434215120000Doprava a platba

Haas+Sohn - Manta (černá, zelená kachle, kachlová římsa + sokl) 

 

Kamna s obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 3,5-7,2 kW, účinnost spalování 80%, na výběr z několika barevných provedení kamen. Ohniště je vyloženo vermikulitem, který má výborné izolační vlastnosti. Chrání tak ohnisko proti nadměrnému namáhání a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku, čímž dochází k lepšímu a čistšímu spalování. Kamna mají možnost napojení na externí přívod vzduchu. V takovém případě si kamna berou všechen potřebný vzduch z exteriéru a nedochází tak k čerpání vzduchu z místnosti. Eliminuje se tím riziko zatápění do místnosti při přikládání. Více o výhodách externího přívodu vzduchu si můžete přečíst v našem článku Proč externí přívod vzduchu? Dvojité spalování, tři spalovací vzduchy, regulovatelný je primární a sekundární vzduch, třetí je pevně nastaven.

 
Naše zkušenosti se značkou Haas + Sohn:
 
Na značce Haas + Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případě lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou. Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.

 

Parametry
Výkon 7 kW
Účinnost 81 %
Externí přívod vzduchu ano
Průměr kouřovodu 150 mm
Hmotnost 126 kg
Minimální tah komínu 12 Pa
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Připojení kouřovodu zadní
Rozměr - výška / šířka / hloubka 856 / 740 / 547 mm
S troubou ne
S varnou deskou ne
Spotřeba paliva 2,4 kg / h
Typ kachlí krbové, kachlové
Vytápěný prostor 65 - 130 m3