87 087 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Kamna z obkladem z pravých pálených kachlí. Regulovatelný výkon 4 - 7,9 kW, účinnost spalování 78%, horní vývod kouřovodu, topeniště vyložené šamotem, externí přívod vzduchu, EASY control Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: P02298Doprava a platba

Haas+Sohn - MATERA (kachle slonová kost)

Kamna od předního českého výrobce značky Haas + Sohn. Účinnost spalování 78%, regulovatelný výkon v rozmezí 4 - 7,9 kW. Kamna mají dvojité spalování. Do topeniště jsou přiváděny celkem tři vzduchy. Primární a sekundární vzduch je regulovatelný, třetí je pevně nastaven.

Easy Control - ovládání tří spalovacích vzduchů jedním regulátorem na boční straně. Topeniště je vyloženo šamotem, který ho chrání před nadměrným namáháním. Tento materiál má také akumulační funkci a po nahřátí vyzařuje teplo ještě po vyhasnutí. Napojení kouřovodu je možné přes horní vývod.Naše zkušenosti se značkou Haas + Sohn:


Na značce Haas + Sohn velmi oceňujeme její servisní síť. Jako jeden z mála řeší tento výrobce případné závady výjezdem svého technika, který závadu na místě opraví. V případě lehčích závad typu prasklého šamotu, či skla se zasílá nový díl poštou. Produkty od tohoto výrobce se vyznačují kvalitním zpracováním za rozumnou cenu.

Parametry
Výkon 7,9 kW
Účinnost 78 %
Externí přívod vzduchu ano
Průměr kouřovodu 160 mm
Hmotnost 287 Kg
Regulovaný výkon 4 - 7,9 kW
Délka polen 45 cm
Palivo dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety