50 991 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Cenově zvýhodněná sada pro stavbu jednoduchého fasádního krbu. Sada obsahuje vše potřebné pro sestavení krbu včetně podrobného montážního návodu, který Vás provede stavbou krok za krokem.

Vzhled krbu lze na přání jakkoli upravit, např. změnit rozměry, provedení výdechových mřížek. V sadě lze na přání rovněž změnit krbovou vložku za jakoukoli jinou z naší nabídky. V případě zájmu můžeme rovněž dodat pouze materiál bez krbové vložky.
Více

Výrobce: ScamolKód produktu: P01881Doprava a platba

Cenově zvýhodněná sada pro stavbu jednoduchého fasádního krbu. Sada obsahuje vše potřebné pro sestavení krbu uvedeného na fotografiiích v galerii. 

 

V sadě je použita krbová vložka od předního českého výrobce Romotop - Heat 2 G 59.50.01. Jedná se o velice kvalitní krbovou vložku s možnosti napojení na externí přívod vzduchu, účinným oplachem skla, ovládáním všech přívodů vzduchu jedním ovládacím prvkem a krycím rámečkem.   

Obestavba krbu je z kalciumsilikátových desek Skamotec 40 mm. Lepidla, malty a penetrace jsou od prověřených českých výrobců.  V dodávce je již počítáno i s odvětranou iolovanou zadní stěnou krbu. 

 

V případě zájmu můžeme do sestavy zařadit místo uvedené krbové vložky jakoukoli jinou krbovou vložku z naší nabídky, případně upravit vzhled krbu dle Vašeho požadavku.

 

Součástí dodávky je grafický montážní návod, který Vás podrobně provede jednotlivými kroky stavby. S materiálem obdržíte rovněž popis, jak správně používat dodané materiály, malty, lepidla, či penetrace.

V případě zájmu můžeme krb upravit dle Vašich požadavků (např. změnit výšku, šířku, přizpůsobit jiné krbové vložce, změnit provedení mřížek, apod.).

Stavba uvedeného krbu není nikterak náročná a zvládne ji každý průměrný kutil.  

 

Dodávka obsahuje:

  • Krbová vložka Romotop Heat 59.50.01.
  • Krycí rámek 
  • Izolační desky Skamotec 40 mm
  • Penetrace, lepidla, kamnářské malty, omítky, perlinky.
  • Výdechové mřížky 
 

Sada neobsahuje kouřovody. Vzhledem k rozdílům v průměru a umístění vstupu do komínu je nutné kouřovody objednat zvlášť. Pokud si netroufnete kouřovody objednat sami, rádi vám s výběrem poradíme.

 

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o stavebnici. Sada obsahuje pouze kompletní materiál potřebný k postavení krbu podle našich návodů. Desky nejsou předřezané. Na potřebné rozměry je tak nutné desky nejdříve nařezat..

 

 


Jak je zboží dodáváno?

Zboží přepravujeme pomocí přepravní služby na dvou samostatných paletách. Na první paletě je zabalená krbová vložka (pro jejií lepší ochranu je zásilka opatřena dřevěnou klecí).

Na druhé paletě je pak dodáván kompletní potřebný materiál (paleta je zabalena do strečové fólie a stáhnutá stahovací páskou). 

 

 

 

Parametry
Výkon 7 kW
Účinnost 85 %
Externí přívod vzduchu ano
Průměr napojení externího vzduchu 150 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Regulovaný výkon 3,5 - 10 kW