Doprava zdarma

74 086 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Krbová stavebnice Genf Ruivona II s krbovou vložkou Jonava IV a spodní žulovou římsou Ruivona má výkon regulovatelný... Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: P00405Doprava a platba

Krbová stavebnice Genf Ruivona II s krbovou vložkou Jonava IV a spodní žulovou římsou Ruivona má výkon regulovatelný v rozmezí 2.9–9.2kW. Vytopí prostor o objemu 50–166m3. Rozměry skla: šířka 678mm, výška 400mm. Barevné provedení dle individuálního vkusu.

Obestavba je z odlehčeného betonu a římsou z masivního dubového dřeva. K této stavebnici lze doobjednat protipožární ochranu (nutná při instalaci v případě hořlavých nebo staticky citlivých stěn).

Moderní krbová stavebnice velice dobře akumuluje teplo. Díky velkým proskleným dveřím nabízí příjemný pohled na praskající oheň. Smaltovací technologie zajišťuje perfektní lesk a snadné čištění. Dlouhá životnost jednotlivých dílů je samozřejmostí. Spalovací komora s patentovanou technologií „Clean Technology“ pracuje čistě, efektivně a úsporně se stupněm účinnosti minimálně 82%. Praskající, útulný oheň v krbu a příjemné teplo v místnosti. Užijte si "luxus" vlastního krbu. 

Parametry
Výkon 8,8 kW
Účinnost 77,6 %
Externí přívod vzduchu ano
Hmotnost 448 kg
Regulační rozsah 2,9 - 9,2 kW
Výška 1940 mm
Šířka 1130 mm
Hloubka 760 mm
Minimální tah komínu 12 Pa
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Průměr kouřovodu 180 mm
Spotřeba paliva 0,7 - 2,5 kg/h