Doprava zdarma

70 186 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Moderní, přímočarý design a kompaktní rozměry charakterizují obestavbu "Pinus". Jeho hloubka je jen 41cm a s 138cm extrémně nízkou výškou dělá učiněný "prostorový zázrak" - se svou šířkou jen 106cm se tím řadí "k pravděpodobně nejštíhlejší krbová sestavě na trhu". Disponuje krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky. Více

Výrobce: Haas+SohnKód produktu: 5482Doprava a platba

Moderní, přímočarý design a kompaktní rozměry charakterizují obestavbu "Pinus". Jeho hloubka je jen 41cm a s 138cm extrémně nízkou výškou dělá učiněný "prostorový zázrak" - se svou šířkou jen 106cm se tím řadí "k pravděpodobně nejštíhlejší krbová sestavě na trhu".

 

Disponuje krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky, která má přírubu na přívod externího přívodu vzduchu. Výhodou smaltování je snadné čištění, odolnost proti poškrábání, a dlouhá životnost.

 

Krbová sestava vyznačující se plochým formátem, tzv. "Flatscreen-Format", je vhodná do každého obytného prostoru. Sestava z odlehčeného, ​​teplokumulujícího betonu je dodávána bezbarvá a nabízí tak neomezený prostor pro individuální barevné provedení - krb tak může být natřen jakýmikoli barvami, které se nejlépe hodí k zařízení a životnímu stylu majitele.

 

Jednotlivé díly se na sebe jednoduše skládají a připevňují pomocí akrylového lepidla, které je součástí dodávky. Výstavbu krbové stavebnice zvládne každý domácí kutil a na rozdíl od klasického krbu ušetříte spoustu peněz nejen při pořízení, ale v porovnání s klasickým krbem zejména při její výstavbě.

 

Velkou výhodou krbových stavebnic je schopnost akumulovat teplo a předávat ho ještě dlouho poté, co oheň vyhasne.

 

Ke zprovoznění stačí dokoupit Příslušné kouřovody. Stavbu lze zvládnout během jednoho dne.

 

Parametry
Výkon 8 kW
Účinnost 81 %
Externí přívod vzduchu ano
Hmotnost 316 kg
Výška 1380 mm
Šířka 1058 mm
Hloubka 406 mm
Minimální tah komínu 12 Pa
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Průměr kouřovodu 150 mm
Spotřeba paliva 2,3 kg/h