9 820 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Opravdu nevšední tvar a jednoduchá konstrukce - to jsou přednosti tohoto jedinečného typu zahradního krbu. Více

Výrobce: NormanKód produktu: 01404140Doprava a platba

Norman - Rustika - Výroba pouze na zakázku!

Opravdu nevšední tvar a jednoduchá konstrukce – tím se vyznačují tyto jedinečné venkovní krby . A povrch si můžete sami barevně přizpůsobit Vašim potřebám a vkusu.

Tento zahradní krb je vhodný pouze pro grilování na dřevěném uhlí. 

Zahradní krby Norman jsou určeny pro grilování na zahradě s použitím dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva. Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost vůči teplu i povětrnostním vlivům. Všechny modely jsou takové konstrukce, aby byly snadno sestavitelné i bez odborných znalostí a bez zvláštního nářadí či materiálů. Každy krb se dostane k zákazníkovi v rozloženém stavu na nevratné paletě, zabalený v ochranné fólii a s návodem k montáži a použití. 

 

K zahradním krbům nabízíme velké množství příslušenství, které umožní maximální využití. Všechny možné doplňky k danému typu krbu naleznete v kategorii související produkty. Standardní výbavou všech typů je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadstandardní doplňky lze vybrat ze široké nabídky zvláštního příslušenství, které naleznete v sekci související produkty.

 

Užitečné odkazy:

Ukázku montáže naleznete zde

Příklady vhodného použití příslušenství pak v souvisejících produktech.

 

Parametry
Hmotnost 310 kg
Výška 202 cm
Šířka 72 cm
Hloubka 70 cm
Grilovací plocha 45 x 46 cm