V případě, že si v našem e-shopu zakoupíte krbovou vložku a kompletní potřebný materiál na stavbu krbu, nabízíme Vám jako poděkování zpracování montážního návodu pro stavbu krbu svépomocí zdarma. Návod se skládá z cca. 30-50 po sobě jdoucích obrázků z průběhu stavby. Součástí návodu je také manuál, který Vám podrobně vysvětlí, jak používat které materiály, lepidla, penetrace apod.

Samozřejmostí je také telefonická podpora kdykoli v průběhu stavby, případně komunikace přes náš on-line chat, nebo e-mail.


Ukázky z našich návodů:

     

     

     
Jak postupovat ?

Nejdříve Vám zdarma zpracujeme 3D návrh krbu. Na návrhu budeme pracovat tak dlouho, až budete s konečnou podobou krbu spokojeni (běžně zasíláme až 10 variant návrhu). Jakmile se na podobě krbu shodneme, zpracujeme Vám cenovou kalkulaci na kompletní potřebný materiál dle zaslané varianty. Tato služba je zdarma, zcela nezávazná a k ničemu Vás nezavazuje.

Ukázky některých našich návrhů najdete zde.Co potřebuji pro zpracování 3D návrhu ?

Abychom Vám mohli 3D návrh zpracovat, budeme od Vás potřebovat několik informací. Především jde o půdorys objektu (stačí i stručný nákres) a informace o komínu. Pokud již máte předběžnou představu o podobě krbu, stačí nám zaslat např. obrázek krbu z internetu, případně Váš nákres.

Více o zpracování 3D návrhu si můžete přečíst zde.Jak dlouho trvá zpracování 3D návrhu ?
Vaše návrhy se snažíme zpracovat v nejkratším možném čase, obvykle se do 1-3 pracovních dnů.Cenová nabídka - co obsahuje ?

Jakmile se společně dopracujeme ke konečné podobě krbu, zašleme Vám cenovou nabídku na kompletní potřebný materiál k jeho stavbě. Nabídka obsahuje vše potřebné pro sestavení krbu a to včetně krbové vložky, materiálu na obestavbu, lepidel, malt, výdechových mřížek a kouřovodů.V nabídce je počítáno také s vytvořením odvětrané izolace zadní stěny a s tvorbou protipožární přepážky (v případě dostavby až do stropu).Zvládnu vše svépomocí ?


Stavba krbu svépomocí pomocí našeho návodu není nijak složitá a měl by ji zvládnout i průměrný kutil. Pokud si přece jen na stavbu svépomocí netroufáte, můžete požádat o pomoc například známého zedníka, který si se stavbou pomocí návodu určitě hravě poradí.

Přidanou hodnotou stavby svépomocí, je samozřejmě výrazná finanční úspora za kamnáře.

Po celu dobu stavby jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu, či na online chatu. Nebojte se zavolat o jakoukoliv radu, vždy Vám vše ochotně vysvětlíme a poradíme.


Ukázky staveb našich zákazníků, podle našich návodů:


         


         
Je možné zpracovat návod ikdyž již krbovou vložku mám?

Bohužel, v takovém případě návody neděláme. Můžeme Vám nabídnout zdarma zpracování 3D návrhu, včetně cenové nabídky na kompletní potřebný materiál. Výroba návodu je časově velmi náročná a zracováváme jej jako poděkování za kompletní nákup v našem e-shopu.