Nabízíme zdarma zpracování 3D návrhu krbu, včetně cenové nabídky na kompletní potřebný materiál na stavbu krbu svépomocí. Součástí nabídky je také možnost zpracování montážního návodu podle zakreslené varianty, který se skládá z cca. 30-50 po sobě jdoucích obrázků z průběhu stavby.


 

Co potřebujeme, abychom mohli 3D návrh zpracovat ? 

  • půdorys projektu (pokud není půdorys k dispozici, stačí stručný nákres objektu)
  • fotografie místa umístění krbu
  • informace o komíně (průměr komínu, výška vstupu do komínu, typ komínu...)
  • požadovaný tvar krbu (např. jednoduchý nákres, obrázek krbu z internetu apod..)?
 

Všechny tyto informace nám zašlete na email: info@topsi.cz

 

Ukázky zaslaných podkladů od našich zákazníků

                           
Jaký je další postup ?

Jakmile nám potřebné podklady zašlete, začneme na Vašem návrhu pracovat a po vyhotovení Vám grafický návrh zašleme na posouzení na Váš e-mail.

V případě, že už máte jasnou představu o podobě krbu a volbě krbové vložky, Vám návrh překreslíme do 3D podoby a zašleme několik pohledů na odsouhlasení. Pokud budete s podobou souhlasit, zpracujeme Vám cenovou nabídku na kompletní potřebný materiál dle zaslaného návrhu.

Pokud ještě představu nemáte, zpracujeme Vám návrhu více (v takovém případě nám pomůže alespoň jakýkoli obrázek krbu z internetu, který nám přiblíží Vaši představu). Následně můžeme buď pokračovat v dolaďování podoby některého z návrhů, nebo začít úplně nanovo až do doby, kdy budete s návrhem spokojeni. V případě odsouhlasení, zašleme cenovou nabídku na kompletní potřebný materiál podle vybrané varianty.

Pokud si podobou ani výběrem krbové vložky nejste jisti, pokusíme se Vám vhodnou krbovou vložku doporučit sami. Při výběru klademe důraz na prověřené modely, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti a na výrobce, kteří mají řádně zajištěn záruční i pozáruční servis.


Ukázky z některých našich návrhů

     

     

 

 

Jakou krbovou vložku si mám vybrat ?

V našich návrzích doporučujeme krbové vložky od dvou českých výrobců - ROMOTOP a BeF Home. Tyto krbové vložky splňují vše, co by měly moderní krbové vložky v současnosti splňovat. Jedná se především o možnost napojení na externí přívod vzduchu, účinný oplach skla, možnost dokoupení krycího rámečku, vynikající účinnost spalování).

Ve srovnání se zahraničními výrobci lze tyto krbové vložky se srovnatelnou výbavou pořídit za téměř poloviční cenu. Obě tyto firmy se vyznačují vynikajícím záručním a pozáručním servisem.
Jak dlouho trvá zpracování návrhu ?

Ve většině případů se snažíme návrhy zpracovat v nejkratší možné době. Obvykle je to do 1-3 pracovních dnů.
Jak dlouho trvá dodání kompletního materiálu ?


Většinu všech potřebných materiálů držíme trvale skladem u nás v našich skladech. Dodání kompletní dodávky tak probíhá obvykle do 2-3 pracovních dnů.

Výjimka může nastat v případě vyprodání zakreslené krbové vložky. Ty expedujeme přímo ze skladu výrobce. Doporučujeme tedy řešit případnou dodávku s dostatečným předstihem.

Kolik mě bude výsledný krb stát ?


Po tom, co se shodneme na konečné podobě krbu, zašleme Vám cenovou nabídku na kompletní potřebný materiál, včetně krbové vložky, materiálů na obestavbu, výdechových mřížek, kouřovodů apod.

Až do této chvíle jsou všechny naše služby zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Je tak jen na Vás, zda naší nabídky využijete.
'
Zvládnu vše svépomocí ?


Stavba krbu svépomocí pomocí našeho návodu není nijak složitá a měl by ji zvládnout i průměrný kutil. Pokud si přece jen na stavbu svépomocí netroufáte, můžete požádat o pomoc například známého zedníka, který si se stavbou pomocí návodu určitě hravě poradí.

Přidanou hodnotou stavby svépomocí, je samozřejmě výrazná finanční úspora za kamnáře.

Po celu dobu stavby jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu, či na online chatu. Nebojte se zavolat o jakoukoliv radu, vždy Vám vše ochotně vysvětlíme a poradíme.


Ukázka začátku realizace a její konec - vše svépomocí :

                           

                           

   

 

 

Co mám udělat s přebytečným materiálem ?

Pokud Vám něco z obestavby krbu zbyde, můžete nám zaslat tyto produkty zpět a my Vám za ně obratem pošleme peníze zpět na Váš účet.

 

 

Co když mi něco bude při stavbě chybět ?

Pokud Vám naopak něco při stavbě bude chybět, pošleme Vám tyto materiály co nejdříve na zadanou adresu. Dopravu materiálu k Vám hradíme my.

 

 

 

... na závěr

3D návrh krbu a jeho realizace svépomocí je v našem e-shopu velice vyhledávaným artiklem, který můžeme vřele doporučit. Ještě se nám nestalo, aby zákazník svou realizaci krbu nezvládl. Vše je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než to vypadá a pokud byste si s něčím nevěděli rady, rádi Vám poradíme.