Jsou kamna, která přes e-shopy jednoduše nekoupíte. Výrobci si jejich prodej prostřednictvím internetu nepřejí a je jejich snahou nabízet tyto modely výhradně v kamenných prodejnách, nebo prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců (mezi které patříme i my).
 
Jelikož v kamenných prodejnách naleznete jen velmi omezenou nabídku modelů, ať už z důvodu vysokých nákladů, či z důvodu rozlohy prodejny, doporučujeme navštívit přímo stránky výrobce, který tato kamna vyrábí. V případě značky Romotop naleznete kompletní nabídku po kliknutí na následující obrázek. 

 

 

 

 

Jak objednat?

V případě, že byste měli o některá kamna z nabídky výrobce zájem, kontaktujte nás buď e-mailem na info@topsi.cz, či telefonicky na tel. čísle +420 731 214 983

Cena? 

Na stránkách výrobce jsou uvedeny maloobchodní ceny kamen. V případě zájmu Vám na tato kamna vypracujeme individuální nabídku, která je vždy nižší, než je cena uvedena u výrobce. Tato nabídka Vás k ničemu nezavazuje.

Pozor !!

Pokud přecejen některý z e-shopu tato kamna nabízí, měli byste zbystřit, jelikož se jedná z největší pravděpodobnosti o neoficiální prodej. V takovém případě obvykle výrobce negarantuje záruku a malá úspora při pořízení na začátku se tak může do budoucna velmi prodražit.