V případě, že si v našem e-shopu zakoupíte kompletní potřebný materiál pro stavbu krbu (včetně krbové vložky Romotop, či Defro Home), nabízíme Vám jako poděkování za nákup zpracování montážního návodu pro stavbu krbu svépomocí.

Návod se skládá z 30-50 po sobě jdoucích obrázků z průběhu stavby. Součástí návodu je také manuál, který Vám podrobně vysvětlí, jak používat které materiály, lepidla, penetrace apod. Samozřejmostí je také telefonická podpora kdykoli v průběhu stavby, případně komunikace přes náš on-line chat, nebo e-mail.


Ukázky některých kroků z našich návodů

               

              

              
Jak postupovat, pokud máte zájem o zpracování návodu ?

Nejdříve nám zašlete poptávku na zpracování 3D návrhu krbu. Obratem Vám návrh zpracujeme a zašleme na Váš e-mail. Pokud nebudete s podobou krbu spokojeni, budeme na návrhu pracovat tak dlouho, až budete s konečnou podobou krbu spokojeni (běžně zasíláme až 10 variant návrhu).

Jakmile se na podobě krbu shodneme, zpracujeme Vám cenovou kalkulaci na kompletní potřebný materiál dle zaslané varianty. Tato služba je až doposud zdarma, zcela nezávazná a k ničemu Vás nezavazuje. Ceny jsou shodné s našimi cenami v e-shopu. Žádné "skryté" poplatky neúčtujeme.

Ukázky některých našich 3D návrhů najdete zde.Co potřebuji pro zpracování 3D návrhu ?

Abychom Vám mohli 3D návrh zpracovat, budeme od Vás potřebovat několik informací. Především jde o půdorys objektu (stačí i stručný nákres) a informace o komínu. Pokud již máte předběžnou představu o podobě krbu, stačí nám zaslat např. obrázek krbu z internetu, případně Váš nákres.

Vše, co ke zpracování 3D návrhu krbu od Vás potřebujeme uvádíme podrobně zde.Jak dlouho trvá zpracování 3D návrhu ?

Vaše návrhy se snažíme zpracovat v nejkratším možném čase. Obvykle je to do 1-3 pracovních dnů.Cenová nabídka - co obsahuje ?

Jakmile se společně dopracujeme ke konečné podobě krbu, zašleme Vám cenovou nabídku na kompletní potřebný materiál k jeho stavbě.

Nabídka obsahuje vše potřebné pro sestavení krbu a to včetně krbové vložky, materiálu na obestavbu, lepidel, malt, výdechových mřížek a kouřovodů. V nabídce je počítáno také s vytvořením odvětrané izolace zadní stěny a s tvorbou protipožární přepážky (v případě dostavby až do stropu).Co je součástí dodaného návodu pro stavbu svépomocí ?

Návod se skládá z cca 30-50 po sobě jdoucích obrázcích z průběhu stavby (podle složitosti). Každý návod zpracováváme individuálně a přesně podle podmínek na Vaší stavbě. Nemusíte se tedy bát, že bychom dodali pouze nějaký "univerzální" návod.

Návod zasíláme ve formátu pdf. nejpozději v den dodání kompletního materiálu. K obrázkovému návodu dodáváme také "informace ke stavbě", kde podrobně popisujeme, jak pracovat s dodaným materiálem a na co si dát případně pozor.


Zvládnu vše svépomocí ?

Stavba krbu svépomocí s pomocí našeho návodu není nijak složitá a měl by ji zvládnout i průměrný kutil. Pokud si přece jen na stavbu svépomocí netroufáte, doporučujem požádat o pomoc například známého, či zedníka, který si se stavbou pomocí návodu poradí.

Přidanou hodnotou stavby svépomocí, je samozřejmě výrazná finanční úspora za kamnáře.

Po celu dobu stavby jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu, či na online chatu. Nebojte se zavolat o jakoukoliv radu, vždy Vám vše ochotně vysvětlíme a poradíme.


Ukázky staveb našich zákazníků, podle našich návodů

                               


                                    
Je možné zpracovat montážní návod, ikdyž již krbovou vložku mám ?

Bohužel, v takovém případě montážní návody nedodáváme. Výroba návodu je časově velmi náročná a zpracováváme jej pouze těm zákazníkům, kteří učinili kompletní nákup v našem e-shopu.


Závěrem...

Za dobu existence naší firmy, jsme zpracovali našim zákazníkům stovky návrhů a montážních návodů. Jedná se o ojedinělou službu, kterou navíc poskytujeme zcela zdarma. Odměnou za naší práci je nám dobrý pocit z odvedené práce a stovky spokojených zákazníků. O kvalitě naší práce svědčí naše hodnocení na portálu Heureka.cz. 

Vždy nás opravdu mile potěší, pokud nám naši zákazníci zašlou fotografie z průběhu stavby. Dodává nám to chuť do další práce a pocit smysluplnosti naší činnosti.