Teplovzdušná kamna - S troubou - Ano

Haas+Sohn - DALE s troubou černá/antracit metallic
Skladem
72 242 Kč
| Výkon | 7,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Petra
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Elegance - bílá
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Elegance - bordó
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Haas+Sohn - JONSBO s troubou (antracit)
Skladem
48 876 Kč
| Výkon | 8,1 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bílá
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bordó
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - steel
Skladem
69 250 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

HETA - Icon-Line Eclipse XL-B (s vestavěnou troubou)
Skladem
96 390 Kč
| Výkon | 7,1 kW |
|---|---|
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Romotop LUGO N 01 BF - keramika (s troubou)
Obvykle skladem
75 002 Kč
| Výkon | 5,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Isotta Forno Evo
Skladem
78 817 Kč
| Výkon | 11,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Ester s troubou EVO - VULCAN (akumulační)
Skladem
85 571 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

