Teplovzdušná kamna - Výrobce - Hergom

Hergom - Craftsbury - černý mat
Skladem
50 475 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - Craftsbury - hnědý smalt
Skladem
67 375 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - Shelburne - černý mat
Skladem
63 651 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - Shelburne - hnědý smalt
Skladem
80 772 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - Shelburne - slonová kost
Skladem
93 947 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - Manchester - černý mat
Skladem
83 663 Kč
| Výkon | 12,6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - E-20 SE
Skladem
33 951 Kč
| Výkon | 5,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - E-30 S
Skladem
46 266 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - E-30 M
Skladem
51 645 Kč
| Výkon | 9,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Hergom - E-30 L
Skladem
59 929 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |

