Teplovzdušný sporák na dřevo - Povrch sporáku - Mastek

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 - Petra
Skladem
51 878 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta 5.0 - Petra
Skladem
51 878 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Petra (mastek)
Skladem
57 960 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa Sinistra Reverse - Mastek
Skladem
64 646 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa XXL 5.0 Petra (mastek)
Skladem
76 373 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Gardenia 5.0 Petra (mastek)
Skladem
65 495 Kč
| Výkon | 9,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |



