Akce - 15%

4131

600 Kč s DPH

707 Kč

107 Kč s DPH (15%)


ks

Krbová mřížka je určena pro odvod (či přívod) konvekčního vzduchu z tělesa krbu. Lze ji také použít jako revizní otvor, např. při kontrole kouřovodů, čištění prostoru krbu apod.

Mřížky se často využívají jako výdechy teplovzdušných rozvodů (na konci jednotlivých větví). K propojení kulaté flexibilně hadice a hranaté mřížky se používá tzv. "Redukce do mřížky". Tuto redukci naleznete v souvisejících produktech.
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Vyrobena je z kvalitní oceli důsledně připravené v technologickém procesu výroby. Mřížka je pokryta barvou s dobrými mechanickými vlastnostmi a také vysokou stabilitou i tepelnou odolností. Krbová mřížka se montuje v sopouchu krbu nebo ve stěně.

Regulace průtoku vzduchu u krbových mřížek s žaluzií se provádí pomocí otevření / zavření žaluzie. Mřížky se žaluzií se nemontují v  sopouchu krbu.

Krbová mřížka je složena ze 2 částí: montážního rámečku (je součástí balení) a samotné krbové mřížky. Montážní rámeček se montuje napevno ve zdi nebo v obestavby krbu. Krbová mřížka se jednoduše zasune do montážního rámečku a dá se kdykoliv vytáhnout.

Rozměry:

Vnější (pohledový) rozměr krbové mřížky (v. X d.): 205 x 355 mm
Rozměr montážního rámečku (v. X d. X h.): 164 x 320 x 35 mm

Kontaktujte nás!