Kratki - Koza K11
Kratki - KOZA K11
Kamna K11 se vyznačují nejen moderním designem, ale také vysokou účinností spalování dřeva, což z nich činí atraktivní a funkční řešení vytápění. Díky inovativnímu přístupu k návrhu a použití pokročilých technologií se tato kamna nejen skvěle hodí do různých stylů interiéru, ale zároveň nabízejí efektivní a úsporné vytápění.
Krb K11 splňuje požadavky směrnice ECODESIGN i přísnou německou normu BlmSchV II.
Zároveň byl navržen tak, aby vyhovoval přísným ekologickým standardům Flamme Verte, což zaručuje vysokou účinnost, čisté spalování a snížené emise škodlivin. Můžete si tak užívat příjemnou atmosféru domova a zároveň minimalizovat dopad na životní prostředí.
VESTAVĚNÝ PŘÍVOD VZDUCHU - Externí hrdlo Ø 125 umístěné ve spodní desce.
ÚČINNÉ VYTÁPĚNÍ - Trojitý oběh vzduchu přispívá k vysoké účinnosti spalovacího procesu.
SYSTÉM STUDENÉ RUKOJETI - Umožňuje sejmutí rukojeti, díky čemuž zůstává dostatečně chladná pro bezpečné uchopení a otevření či zavření dvířek kamen.
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ - Popelník ve formě výsuvné zásuvky usnadňuje čištění a zábrana brání vypadávání dřeva.
Primární vzduch, který usnadňuje dohořívání dřeva, je přiváděn pod rošt.
Sekundární vzduch je rozváděn na zadní stěnu spalovací komory. Zajišťuje efektivní spalování plynů, omezuje kouřivost a snižuje emise škodlivých látek do okolí.
Vzduchová clona představuje další zdroj spalovacího vzduchu. Proud vzduchu omývá sklo, účinně odstraňuje částice sazí a omezuje jejich usazování na skle. Topná deska v podobě dvoudílného litinového roštu pomáhá rovnoměrně rozvádět vzduch po celé základně kamen a omezuje možnost lokálního přehřívání povrchu.
Ovládání přívodu vzduchu je intuitivní díky dvěma samostatným klapkám – jedné pro primární vzduch a druhé pro sekundární vzduch. Pohyb posuvných prvků je plynulý a tichý, což zajišťuje uživateli maximální komfort.
Boční části spalovací komory kamen K11 jsou vybaveny materiálem TERMOTEC, který akumuluje teplo a zvyšuje teplotu v topeništi. Díky tomu dochází k účinnějšímu spalování a delšímu udržení tepla.
VIDEO:
VYZKOUŠEJTE JAK VYPADAJÍ TYTO KAMNA VE VAŠEM DOMĚ:

| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Účinnost | 77 % |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr napojení externího vzduchu | 125 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 134 kg |
| Regulovaný výkon | 3 - 9 kW |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Maximální délka polen | 35 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Připojení kouřovodu | Horní / Zadní |
| Rozměr (výška / šířka / hloubka) | 645 / 497 /483 mm |
| S troubou | Ne |
| S varnou deskou | Ne |
| Typ kachlí | litinové |
| Vytápěný prostor | 85 - 125 m² |
| Výrobce | Kratki |



































