Designový krb LERA C GH - keramika
Kachlový krb LERA C GH - keramika
Barvu keramiky si, prosím, vyberte v nabídce napravo od obrázku.
Krby LERA C se vyrábí ve dvou výškových verzích – nižší LERA C G a vyšší LERA C GH, která navíc umožňuje doplnění akumulačních tvarovek pro uchování tepelné energie s jejím pozvolným uvolňováním po vyhasnutí ohně. Dvojité boční zasklení !! spolu s vnitřní vyzdívkou z šamotových tvarovek zajišťují optimální spalování. Design těchto krbů je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Čelní dvířka s bočním otevíráním a stylovou integrovanou klikou zachovávají čistý, minimalistický vzhled. Systém oplachu skel předehřátým vzduchem zamezuje usazování nečistot, což výrazně usnadňuje údržbu.
Krby LERA C jsou vybaveny centrálním přívodem vzduchu (CPV), který podporuje efektivní a bezpečný provoz. K dispozici jsou tři možnosti obložení – keramické kachle v různých barevných odstínech, přírodní kámen nebo lakovaný plech – které snadno doladí krb s jakýmkoli stylem interiéru. Jednoduché ovládání primárního a sekundárního vzduchu pomocí jednoho ovladače umožňuje pohodlnou regulaci.
Systém vedení spalin DOUBLE SPIN, který model LERA využívá, maximalizuje účinnost, zlepšuje spalovací proces a snižuje emise, což zajišťuje ekologičtější a ekonomičtější provoz. Tento krb splňuje přísné ekologické normy Evropské komise podle směrnice o Ecodesignu, což jej činí moderní a odpovědnou volbou pro náročné uživatele.
| Výkon | 5,9 kW |
|---|---|
| Účinnost | 81,1 % |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 255 kg |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Jmenovitý výkon | 5,8 kW |
| Průměr CPV | 125 mm |
| Průměrná spotřeba paliva | 1,7 kg/h |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,5 kW |
| Rozměr (výška/šířka/hloubka) | 1697 / 600 / 451 mm |
| Výška osy zadního vývodu | 1456 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Výška dvířek | 480 mm |
| Šířka dvířek | 601 mm |
| Průměr kouřového hrdla | 150 mm |


























