Nordica - Jennifer 2.0
Nordica - Jennifer 2.0
Litinová jednoplášťová sálavá kamna. Elegantní design celolitinových kamen. Kamna jsou z vnější strany smaltovaná. Hlavními přednostmi kamen je jejich masivní celolitinová konstrukce se smaltovanou povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhodobou životnost a barevnou a tvarovou stálost materiálu. Širokoúhlé topeniště umožňuje přikládání polen o maximální délce až 50 cm. Kamna mají litinovou přírubu s možností napojení na externí přívod vzduchu. Jejich elipsoidní tvar podstavy je vhodný k instalaci ke stěně i do rohu. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo nebo krbové nářadí a různé příslušenství.
Madlo kličky od kamen je izolované bakelitem. Pod topeništěm je snadno přístupný a výjimatelný velký popelník.
Kamna mají regulovatelný primární a sekundární vzduch. Terciální vzduch je nasáván automaticky vlivem podtlaku komínového tělesa. Topeniště je litinové doplněno keramickými deskami (Nordiker) pro lepší akumulaci tepla a lepší parametry a průběh spalování. Nominální výkon kamen je 7,5 kW s vysokou účinností přesahující hranici 81,5 %.
- Celolitinová smaltovaná konstrukce
- Materiál topeniště - litina + Nordiker
- Maximální délka polen až 50 cm
- Odnímatelný popelník
- Možnost napojení na externí přívod vzduchu
- Oválný půdorys kamen
- Terciální spalování
- Úložný prostor
| Výkon | 7,7 kW |
|---|---|
| Účinnost | 81,9 % |
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 141 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 870 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměr CPV | 100 mm |
| Připojení kouřovodu | Horní |
| Spotřeba paliva | 2,2 kg/hod |
| Terciální přísun vzduchu | ano |
| Typ kachlí | litinové |
| Výrobce | Nordica |

















