Teplovzdušná kamna - Výrobce - Nordica

Nordica - Gemma Liberty - Panna
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Nova Forno - bílá
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bordó
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - steel
Skladem
69 250 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Steel
Skladem
47 015 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bianco
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bordó
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Oriana Maiolica Bianca
Skladem
86 738 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Liu 5.0 - petra (akumulační)
Skladem
64 462 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Jennifer 2.0
Skladem u výrobce
40 597 Kč
| Výkon | 7,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Fedora - Steel
Skladem
45 108 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Fedora - Bílá Infinity
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Emiliana STEEL - černá
Skladem
36 464 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bílá
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bordó
Skladem
38 716 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Rossella R1 5.0 - Petra (mastek)
Skladem
39 539 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bílá
Skladem
38 716 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Liu 5.0 - bordó
Skladem
58 246 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Liu 5.0 - bílá
Skladem
58 246 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Super Junior (zelená)
Skladem
18 849 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Super Junior (černá)
Skladem
18 849 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Marlena 5.0
Skladem
45 032 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Gemma Petra
Skladem
27 409 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Elegance - Bordó
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Elegance - Bílá
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bordó
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Giulietta X 4.0
Skladem
31 215 Kč
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Brigitta GB
Skladem
20 933 Kč
| Výkon | 5,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Tea 16 - černá
Skladem
20 513 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Tea 16 - bílá
Skladem
20 513 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Fedora - Bordó
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Isotta 16
Skladem
53 357 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |


