Nordica - Candy - LEAN
Výrobce: Nordica
Kód produktu: candy4
Nordica - Candy
Kamna předního italského výrobce Nordica. Produkty této značky sa vyznačují vysokou kvalitou provedení a vynikajícími technickými parametry. Litina na povrchu těchto kamen je ješte smaltovaná, to zamezuje, aby kamna měnila za dobu používání svoji barvu či tvar. Samozřejmostí je nejmodernější trojstupňové spalování.
Popis výrobku:
- účinnost> 85,1%
- nejmodernejší trojstupňové spalování
- smaltovaná litina
- výkon kamen je 6,2 kW
- vertikální topeniště
- celolitinová konstrukce
- smaltovaný povrch litiny
- celo-litinové topeniště
- dvojí spalování
- vysoká účinnost
- nízká spotřeba paliva
- vertikální topeniště
- bakelitové madlo kličky
Parametry
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Účinnost | 80 % |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Hmotnost | 85 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 890 mm |
| Šířka | 404 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Maximální délka polen | 30 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety, hnědé uhlí |
| Připojení kouřovodu | Horní |
| Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování | ne |
| S troubou | Ne |
| S varnou deskou | Ne |
| Spotřeba paliva | 0,9 - 1,9 kg/h |
| Typ kachlí | litinové |
| Vytápěcí schopnost | až 189 m³ |
| Výrobce | Nordica |
Ke stažení
Energetický štítek
(pdf, 74.5 kB)
Informační list
(pdf, 91.3 kB)
* Pole označené hvězdičkou jsou povinné























