Nordica

Nordica - Asia 5.0 - Vulcan
Skladem
39 551 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 Steel - Černá antracit
Skladem
46 460 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Milly s nástavcem - Bílá
Skladem
89 460 Kč
| Výkon | 8,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Milly s nástavcem - Bordó
Skladem
89 460 Kč
| Výkon | 8,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Tea 16 - bílá
Skladem
20 513 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Tea 16 - černá
Skladem
20 513 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Ester s troubou EVO - VULCAN (akumulační)
Skladem
85 571 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Giulietta X 4.0
Skladem
31 215 Kč
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Nova Forno - bílá
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bordó
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Emiliana STEEL - černá
Skladem
36 464 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Candy - LEAN
Skladem
25 108 Kč
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Sovrana Easy Evo 2.0 - bílá
Skladem
41 227 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Nerezový rošt do trouby Rosa / Mamy / Sovrana / Romantica / Nicoletta / Rossella Plus
Skladem
773 Kč

Nordica - Isotta Forno Evo
Skladem
78 817 Kč
| Výkon | 11,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - TermoIsotta D.S.A. (s dochlazovací smyčkou)
Skladem
68 359 Kč
| Výkon | 15 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 8,5 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bianco
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Liu 5.0 - petra (akumulační)
Skladem
64 462 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Liu 5.0 - bílá
Skladem
58 246 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Liu 5.0 - bordó
Skladem
58 246 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Elegance - bordó
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Elegance - bílá
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Forno 5.0 Petra
Skladem u výrobce
39 245 Kč
| Výkon | 7,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - TermoRosa XXL D.S.A. 4.0
Skladem
103 723 Kč
| Výkon | 18,4 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 15,1 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Alaska (černé madlo)
Skladem
119 784 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Alaska (chromované madlo)
Skladem
126 210 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa Reverse 2.0 - Liberty Bordó
Skladem
62 135 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa XXL 5.0 Steel - černá
Skladem
63 613 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa Sinistra Reverse - Bordó
Skladem
62 555 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Maiolica - Bianco (bílá)
Skladem
63 823 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Petra (mastek)
Skladem
57 960 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa L 5.0 Steel Černá
Skladem
61 102 Kč
| Výkon | 9,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

