Nordica

Nordica - Isotta 16
Skladem
53 357 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Fedora - Bordó
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Brigitta GB
Skladem
20 933 Kč
| Výkon | 5,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Super Junior (černá)
Skladem
18 849 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Super Junior (zelená)
Skladem
18 849 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bordó
Skladem
38 716 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Emiliana - bílá
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Fedora - Bílá Infinity
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Marlena - OPLÁŠTĚNÍ
Skladem
2 545 Kč

Rossella Plus Forno 5.0 Liberty Panna
Skladem u výrobce
66 469 Kč
| Výkon | 9,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Rossella Plus Forno 5.0 Petra
Skladem u výrobce
66 469 Kč
| Výkon | 9,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Rossella Plus Forno 5.0 Liberty Bordó
Skladem u výrobce
66 469 Kč
| Výkon | 9,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosa Reverse 2.0 - Liberty Panna
Skladem
62 135 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa XXL 5.0 Maiolica - Bordó
Skladem
74 264 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Isotta Con Cerchi 16 (s varnou deskou)
Skladem
59 018 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Isetta Con Cerchi 16
Skladem
45 830 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa Sinistra Reverse Liberty - Panna
Skladem
62 555 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Suprema 4.0 - Taupe (Tortora)
Na dotaz - prosím volejte 555 333 683
80 422 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bílá
Skladem
38 716 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Focolare 70 Piano
Skladem
36 607 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |

Nordica - Lavice ke kamnům Dante 5.0
Skladem u výrobce
21 731 Kč

Nordica - Rosa 5.0 - Liberty Panna
Skladem
55 868 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - TermoRosa D.S.A. - Bordó
Skladem
92 761 Kč
| Výkon | 15,5 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 9 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - TermoRosa D.S.A. - Mastek
Skladem
92 761 Kč
| Výkon | 15,5 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 9 kW |
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Liberty Bordó
Skladem
55 868 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Family 4,5 - Bílá
Skladem
39 749 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Family 4,5 - Cappuccino
Skladem
39 749 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Maiolica - Tortora (taupe)
Skladem
63 823 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Steel - černá
Skladem
52 046 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Steel - bílá
Skladem
52 046 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa Sinistra Reverse - Mastek
Skladem
64 646 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Sovrana Easy Evo 2.0 - cappuccino
Skladem
41 227 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

