Doprava zdarma

17 280 Kč

Na dotaz - Zboží expedujeme přimo ze skladů výrobce, aktuální dostupnost je tak potřeba ověřit.
ks

Jednoplášťová kamna Nordica Super Junior mají jmenovitý výkon 5 kW. Jedná se o kamna s litinovým ohništěm a smaltovaným pláštěm. Jedná se o sálavá kamna. Více

Výrobce: NordicaKód produktu: P02169Doprava a platba

Nordica - Super Junior (černá)


Jednoplášťová kamna Nordica Super Junior mají jmenovitý výkon 5 kW. Jedná se o kamna s litinovým ohništěm a smaltovaným pláštěm. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 1.49 kg suchého dřeva za hodinu. Vytápěcí schopnost cca 135 m3. Účinnost 79,5,CO emise při 13 % O2 0,10 %. Rychlé předávání tepla sáláním. Společná prosklená dvířka pro přístup k topeništi i popelníku. Dlouhodobé nepřetržité hoření. Čisté sklo při hoření.

Jednoduchá sálavá kamna mají smaltovaný ocelový plášt v barvě zelené a černé. Uvnitř jsou vložené jednotlivé litinové desky složené do čtverce. Vnitřní vroubkování litiny má vliv na hoření a zamezuje praskání. Otočný litinový rošt a popelník umožňují dlouhodobé topení bez vyhasnutí. V horní části ohniště, před výstupem do komína jsou vloženy dva deflektory. Ty mají za úkol omezit plameny do komína a zlepšují průběh dohoření plynů ze dřeva. Pro dobrou stabilitu je podstavec vyroben z litiny, tak jako plotna.

Ovládání při topení je zjednodušeno na maximum. Při zatápění se otevře spodní regulační kolečko a počká se až se kamna rozhoří. Po nahřátí se tento vzduch zavře a regulace je pouze horní páčkou – sekundární vzduch. Terciární vzduch je plně automatický, takže stačí jen přikládat a regulovat podle potřeby tepla. Kamna jsou sálává, proto vyžadují větší vzdálenosti od nábytku a větší ostražitost od horkých stěn je na místě. Jsou to kamna, která Vás nezklamou a ani nezrujnují.

 

Popis výrobku:

  • rozměry topeniště V x Š x H: 280×206×260 mm
  • regulace primárního a sekundárního vzduchu, terciální nastaven z výroby
  • teplota spalin odcházejících do komína při topení dřevem 226°C
  • palivo dřevo, dřevěné brikety
  • spotřeba: 1.5 kg/hod
  • vyrábí se v černé a zelené barvě
Parametry
Výkon 5 kW
Účinnost 80 %
Průměr kouřovodu 120 mm
Hmotnost 65 kg
Palivo dřevo, dřevěné brikety