Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bílá
Nordica - Rossella R1 5.0 - liberty bílá
Základ kamen tvoří ocelový smaltovaný rám, ke kterému jsou přišroubovány časti jako je plotna, dvířka, ohniště, nožičky a otočný rošt. Tyto části jsou z litiny. Na tento základ jsou přišroubovány kachlové bloky ve třech možných barvách. Mosazné kličky jsou chromované, zakončené dřevěným držadlem. Kamna jsou velmi moderní konstrukce, která zajišťuje vysokou účinnost spalování. Mají dvojí regulaci přívodu vzduchu a sekundární přívod vzduchu nad sklo, zabezpečující oplachování skla čistým vzduchem a dohořívání spalin v horní části topeniště.
Shrnutí:
• smaltované litinové díly
• celo-litinové topeniště
• obklad keramika / přírodní kámen
• více barevných variant
• akumulace tepla
• pohyblivý rošt
• dvojí spalování
• vysoká účinnost
• dvouplášťová konstrukce
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Účinnost | 80 % |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Materiál opláštění | Keramika |
| Hmotnost | 155 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 920 mm |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Maximální délka polen | 30 cm |
| Spotřeba paliva | 2,3 kg/h |
| Vnější průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen | 165 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny | 200 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen | 200 mm |
| Vytápěcí schopnost | 80 - 260 m³ |
| Výrobce | Nordica |



















