Nordica - Isetta Con Cerchi 16
Výrobce: Nordica
Kód produktu: 3002040
Nordica - Isetta Con Cerchi 16
Celolitinové krbové kamna s termostatem a varnou plotnou z broušené litiny. Účinnost spalování 82%. Boční přikládání paliva, délka polen až 40 cm. Možnost horního a zadního napojení kouřovodu.
Popis výrobku:
- účinnost 82%
- CO emise při 13% O2 0,33%
- sálavé kamna
- přenos tepla - sáláním a částečně akumulací - dvojité litinové stěny, velká hmotnost
- litina s odolností 900°C
- boční přikládání - délka polen až 40 cm
- broušená litina jako varná deska s litinovým krycím víkem
- sklo s odolností 750°C
- regulace primárního vzduchu termostatom
- regulovatelný sekundární vzduch
- vyjímatelný litinový deflektor nad topeništěm - rozráží spaliny a prodlužuje jejich dráhu - lepší dohořívání spalin
- zabudovaná roztápěcí klapka
- otočný rošt
- tepelně izolovaná rukojeť
- velký popelník
- pro trvalé i přechodné topení
- možnost horního a zadního napojení
- doba hoření 3-6h v závislosti na druhu a velikosti paliva
Parametry
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Účinnost | 82 % |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 165 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 760 mm |
| Šířka | 670 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Maximální délka polen | 47 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Připojení kouřovodu | Zadní |
| Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování | ano |
| S troubou | Ne |
| S varnou deskou | Ano |
| Spotřeba paliva | 2,2 kg/hod |
| Typ kachlí | litinové |
| Vytápěný prostor | 45 m2 / 225 m3 |
| Výrobce | Nordica |
Ke stažení
Návod k obsluze
(pdf, 8.9 MB)
Technický list
(pdf, 1 MB)
* Pole označené hvězdičkou jsou povinné











































