Teplovzdušná kamna - S varnou deskou - Ano

Nordica - Gemma Liberty - Panna
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - nerez
Skladem
31 990 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - bílá
Skladem
31 990 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - černá
Skladem
30 999 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bílá
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bordó
Skladem
83 908 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - steel
Skladem
69 250 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Steel
Skladem
47 015 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bianco
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bordó
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Fedora - Steel
Skladem
45 108 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Fedora - Bílá Infinity
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Emiliana STEEL - černá
Skladem
36 464 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bílá
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Haas+Sohn - ARKTIC 12 s plotýnkou (černá)
Skladem
28 290 Kč
| Výkon | 12,1 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Gemma Petra
Skladem
27 409 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Elegance - Bordó
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Elegance - Bílá
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bordó
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Fedora - Bordó
Skladem
52 727 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Isotta Con Cerchi 16 (s varnou deskou)
Skladem
59 018 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Isetta Con Cerchi 16
Skladem
45 830 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

