Nordica - Concita 2.0 - Bianco
Nordica - Concita 2.0 - Bianco
jsou spolehlivým produktem s dlouhou životností, kterou zajišťují litinové smaltované díly s obkladem z keramiky. Výkon kamen se pohybuje v rozmezí 6-13 kW a díky speciálnímu půlmetrovému kouřovodu se systémem EPS pro rekuperaci tepla jsou vhodná do prostor o velikosti až 338 m3. Krbová kamna La Nordica CONCITA 2.0 s tradičním designem disponují varnou plotýnkou a jsou tak ideální nejen pro topení, ale i pro přípravu či ohřev jídla. V kamnech lze topit dřevem o maximální délce 30 cm. Celolitinové topeniště, dvojí spalování a systém dodatečného spalování zajišťují minimální emise a vysokou 86,4% účinnost kamen. Jmenovitý výkon je 11,8 kW. Externí přívod vzduchu je přiveden do pláště kamen, nikoliv do spalovací komory.
Terciální spalování - Je přívod vysoce předehřátého vzduchu do spalovací komory, který velmi napomáhá kvalitnějšímu spalování zplodin, snižuje obsah škodlivin ve spalinách a zvyšuje účinnost kamen.
Systém EPS - Tato konstrukční úprava maximálně zvyšuje účinnost kamen díky nástavci v podobě kouřovodu délky 50 cm s turbulátorem pro zpomalení hoření na výstupu spalin.
Příslušenství:
Adaptér externího přívodu vzduchu, průměr 100 mm (do mezipláště kamen)
Informace k výrobku:
• smaltované litinové díly
• litinová konstrukce topeniště
• boční vyzdívka topeniště z žárobetonu Nordiker
• obklad keramika
• více barevných variant
• akumulace tepla
• pohyblivý rošt
• dvojí spalování
• vysoká účinnost 86,4%
• EPS - systém s 50cm kouřovodem s turbulátorem
• dvouplášťová konstrukce
• litinová varná plotýnka
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Účinnost | 86,4 % |
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Materiál opláštění | Keramika |
| Hmotnost | 185 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 1035 mm |
| Šířka | 559 mm |
| Hloubka | 569 mm |
| Maximální délka polen | 30 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměr CPV | 100 mm |
| Připojení kouřovodu | Horní |
| Rozsah celkového výkonu | 6 - 13 kW |
| S varnou deskou | Ano |
| Výrobce | Nordica |





















