Nordica - Nova Forno - bílá
Nordica - Nova Forno - bílá
Dvouplášťová teplovzdušná (konvekční) kamna s pečící troubou.
Shrnutí:
• integrovaná smaltovaná trouba o objemu 37 l
• smaltované litinové díly
• topeniště litina + žárobeton (NORDIKER)
• litinová ohřívací plotýnka
• obklad masivní keramika
• více barevných variant
• akumulace tepla
• pohyblivý rošt
Parametry
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Účinnost | 86,4% |
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr napojení externího vzduchu | 100 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Materiál opláštění | Keramika |
| Hmotnost | 256 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Regulační rozsah | 4 - 13 kW |
| Výška | 1496 mm |
| Šířka | 559 mm |
| Hloubka | 569 mm |
| Maximální délka polen | 30 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Připojení kouřovodu | Horní |
| Rozměr trouby (v / š / h) | 300 x 330 x 370 mm |
| S troubou | Ano |
| S varnou deskou | Ano |
| Terciální přísun vzduchu | ano |
| Vytápěcí schopnost | 340 m³ |
| Výrobce | Nordica |
Ke stažení
* Pole označené hvězdičkou jsou povinné




















