Nordica - Gemma Elegance - Bílá
Nordica - Gemma - Elegance Bílá
Krbové kamna GEMMA jsou malé, dvouplášťové litinové kamna s výkonem 6 kW s ohřívací plotnou a kachlovými boky. Otočný rošt, topeniště z dělených desek, dvířka, podstavec a plotna jsou vyrobené z litiny. Vysoká mechanická a tepelná odolnost jsou garancí pro dlouhodobý a bezpečný provoz. Velký výsuvný popelník umožňuje vysypání popele až po několika dnech. Velmi jednoduchá regulace hoření primárního a sekundárního vzduchu s automatickou regulací terciálního vzduchu je vhodná i pro starší uživatele.
Systém zvýšeného proudění tepla mezi plášti zlepšuje rovnoměrné ohřátí místnosti s možností přenosu tepla i do vedlejších místností přes otevřené dveře. Zkušenosti firmy Nordica se dokonale prokázaly ve vysoké účinnosti přes 82% a čistotou odcházejícího kouře obsahujícího CO jen 0,09%. Nízká spotřeba dřeva a malé zanášení kouřovodů a komínu šetří Vaše peníze. Kamna s třízónovým spalováním. Velké množství barev a kachlových designů představuje velkou variabilitu začlenění do Vašich zařízení interiéru. Kamna se vyrábějí v provedení elegance bordó, elegance cappuccino, liberty bordo, liberty pergamena a mastek. Kamna lze použít jak na trvalé, tak i přechodné období.
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Účinnost | 82 % |
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Materiál opláštění | Keramika |
| Hmotnost | 83 kg |
| Možnost doplnění akumulace | Ne |
| Výška | 840 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Hloubka | 495 mm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Připojení kouřovodu | Horní |
| Přísun vzduchu pro podporu sek. spalování | ano |
| S troubou | Ne |
| S varnou deskou | Ano |
| Typ kachlí | krbové, kachlové |
| Výrobce | Nordica |























