Nordica

Nordica - Rosa XXL 5.0 Petra (mastek)
Skladem
76 373 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Milly - Bílá
Skladem
70 510 Kč
| Výkon | 8,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Milly - Bordó
Skladem
70 510 Kč
| Výkon | 8,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Suprema 4.0 - Černá (Nero)
Skladem
77 490 Kč
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Gardenia 5.0 Petra (mastek)
Skladem
65 495 Kč
| Výkon | 9,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |

Nordica - Gardenia 5.0 Steel
Skladem
60 388 Kč
| Výkon | 9,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |

Nordica - Rosetta 5.0 - Liberty Panna
Skladem
49 795 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta 5.0 - Liberty Bordó
Skladem
49 795 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta 5.0 - Petra
Skladem
51 878 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 - Liberty Bordó
Skladem
49 795 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 - Liberty Panna
Skladem
49 795 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 - Petra
Skladem
51 878 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta 5.0 Maiolica - Bordó
Skladem
59 144 Kč
| Výkon | 7,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta 5.0 Maiolica - Tortora
Skladem
59 144 Kč
| Výkon | 7,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosetta Sinistra 5.0 Steel - Bílá kropenatá
Skladem
46 460 Kč
| Výkon | 7,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Isetta 16
Skladem
43 109 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Ester B ll - Vulcan
Skladem
60 472 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Gemma Petra
Skladem
27 409 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bordó
Skladem
42 890 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Rossella R1 5.0 - Petra (mastek)
Skladem
39 539 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |

Nordica - Fedora - Steel
Skladem
45 108 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Jennifer 2.0
Skladem u výrobce
40 597 Kč
| Výkon | 7,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bordó
Skladem
55 020 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Steel
Skladem
47 015 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - steel
Skladem
69 250 Kč
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano , Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Gemma Liberty - Panna
Skladem
26 771 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Dante 5.0
Skladem u výrobce
63 848 Kč
| Výkon | 7,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |

Nordica - Dante 5.0 - s dřevníkem
Skladem u výrobce
71 820 Kč
| Výkon | 7,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |

Nordica - Marlena 5.0
Skladem
45 032 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Family 4,5 - Antracit
Skladem
39 749 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Rosa XXL 5.0 Maiolica - Bílá
Skladem
74 264 Kč
| Výkon | 11 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Rosa 5.0 - Maiolica - Bordó
Skladem
63 823 Kč
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

