Teplovzdušná kamna - Materiál opláštění - Plech

ABX - Arktis 8 (šedý korpus, opláštění šedý plech)
Na dotaz - prosím volejte 555 333 683
29 055 Kč
| Výkon | 8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Arktis 8 otočný (šedý korpus, opláštění šedý plech)
Skladem
33 090 Kč
| Výkon | 8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Arktis 8 otočný (černý korpus, opláštění černý plech)
Skladem
33 090 Kč
| Výkon | 8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

ABX - Arktis 8 otočný (černý korpus, opláštění černý plech)
Skladem
33 090 Kč
| Výkon | 8 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - při zakoupení adaptéru |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - OVALIS/Grande
Skladem
52 692 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - OVALIS/Piccolo
Skladem
48 490 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FENIX
Skladem
50 992 Kč
| Výkon | 6,9 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Nordica - Dante 5.0 - s dřevníkem
Skladem u výrobce
71 820 Kč
| Výkon | 7,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |

Nordica - Dante 5.0
Skladem u výrobce
63 848 Kč
| Výkon | 7,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |

Haas + Sohn - UKA
Skladem
19 655 Kč
| Výkon | 6,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Haas + Sohn - SKIVE II
Skladem
28 390 Kč
| Výkon | 12,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - SKARNES
Skladem
24 578 Kč
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - SALERNO II (šedá, antracit)
Skladem
29 490 Kč
| Výkon | 4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Haas+Sohn - SALERNO II (černá)
Skladem
29 490 Kč
| Výkon | 4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Haas+Sohn - LAROS Piccolo
Skladem
33 999 Kč
| Výkon | 6,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - LAROS Grande
Skladem
37 002 Kč
| Výkon | 6,4 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - JONSBO s troubou (antracit)
Skladem
48 876 Kč
| Výkon | 8,1 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - GLOW
Skladem
31 715 Kč
| Výkon | 6,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - nerez
Skladem
31 990 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - bílá
Skladem
31 990 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - FIREPOT - černá
Skladem
30 999 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - EMBER
Skladem
36 890 Kč
| Výkon | 6,7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - Aurora
Skladem
19 275 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - ANTIC (antracit, bílá)
Skladem
38 990 Kč
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Romotop - SONE - plech
Obvykle skladem
39 028 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Romotop - SONE H - plech
Obvykle skladem
44 619 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Romotop - SONE G - plech
Obvykle skladem
44 619 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Romotop - SONE G H - plech
Obvykle skladem
49 093 Kč
| Výkon | 6,3 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Krbová kamna - Asgård 1
Skladem
25 173 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Krbová kamna - Asgård 2
Skladem
25 714 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Krbová kamna - Asgård 3
Skladem
26 781 Kč
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Krbová kamna - Asgård 9
Skladem
28 766 Kč
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

