Teplovzdušná kamna - S varnou deskou - Ne

Nordica - Ester B ll - Vulcan
Skladem
60 472 Kč
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Ester s troubou EVO - VULCAN (akumulační)
Skladem
85 571 Kč
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |

Nordica - Candy - LEAN
Skladem
25 108 Kč
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Nordica - Asia 5.0 - Vulcan
Skladem
39 551 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano - jen do mezipláště |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |

Masterflamme - Piccolo I (olivová)
Obvykle skladem
39 790 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Piccolo I (hnědá - sametová)
Obvykle skladem
39 790 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Piccolo I (černá)
Obvykle skladem
39 790 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Piccolo II (olivová)
Obvykle skladem
41 790 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Piccolo II (hnědá - sametová)
Obvykle skladem
41 790 Kč
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Medie II (černá)
Obvykle skladem
43 690 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Medie I (olivová)
Obvykle skladem
41 790 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Medie I (hnědá - sametová)
Obvykle skladem
41 790 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Medie I (černá)
Obvykle skladem
41 790 Kč
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande I (černá)
Obvykle skladem
45 690 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande II (olivová)
Obvykle skladem
47 890 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande II (hnědá - sametová)
Obvykle skladem
47 890 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande II (černá)
Obvykle skladem
47 890 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande I (olivová)
Obvykle skladem
45 690 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

Masterflamme - Grande I (hnědá - sametová)
Obvykle skladem
45 690 Kč
| Výkon | 17 kW |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |

